افاضلی: استعدادهای تهران به صورت آکادمیک پرورش می یابند
0
1
1

افاضلی: استعدادهای تهران به صورت آکادمیک پرورش می یابند

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان تهران از ایجاد ساختاری برای پرورش تمامی استعدادهای فوتبال استان تهران خبر داد. هومن افاضلی در گفتگو با پایگا... 3 out of 5 based on 2 ratings.

افاضلی: استعدادهای تهران به صورت آکادمیک پرورش می یابند

پنجشنبه, 15 مهر 1395 - 01:31 قبل از ظهر - 6 October 2016
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1873 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1194لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1194/
افاضلی: استعدادهای تهران به صورت آکادمیک پرورش می یابند

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان تهران از ایجاد ساختاری برای پرورش تمامی استعدادهای فوتبال استان تهران خبر داد. هومن افاضلی در گفتگو با پایگا...

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان تهران از ایجاد ساختاری برای پرورش تمامی استعدادهای فوتبال استان تهران خبر داد.

هومن افاضلی در گفتگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال تهران گفت: چهارشنبه شب جلسه کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان تهران با حضور دکتر شیرازی ریاست هیئت و اعضای این کمیته که متشکل از دکتر اصغر مازیار، بیژن طاهری، حمید حسینی و اینجانب بود در دفتر ریاست برگزار شد. اعضای کمیته جوانان و استعدادیابی در این جلسه مقرر کردند با برنامه ریزی مدون و جدید استعدادهای استان تهران در این رشته را برای شکوفایی هرچه بیشتر به صورت آکادمیک پرورش دهند.

مربی سابق تیم ملی فوتبال ادامه داد: اعضای کمیته جوانان و استعدادیابی در این جلسه ساختاری را برای استعدادیابی فوتبال تهران پایه ریزی کردند که در آن استان تهران به 5 منطقه آموزشی تقسیم شد و مقرر شد استعدادهای این مناطق زیر نظر یک سیستم آموزشی یکسان تعلیم ببینند تا به درجه نخبه یا الیت برسند. این استعدادها پس از انتخاب و فراگرفتن آموزش های لازم در منطقه آموزشی خود به سطح استان راه پیدا خواهند کرد و پس از فراگرفتن آموزش های نهایی جز استعدادهای برتر تهران لقب می گیرند.

 سرمربی سابق تیم ملی امید ایران اضافه کرد: پس از انتخاب این بازیکنان در یکی از مراکز دانشگاهی مورد مطالعه قرار خواهند گرفت و از لحاظ جسمانی و پزشکی و مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت تا در مورد آینده آنها بتوان پیش بینی های لازم را انجام داد.

افاضلی در خصوص نحوه کار این سیستم گفت: این سیستم آموزشی به صورت مرحله به مرحله خواهد بود و بازیکنان انتخاب شده از مرحله D تا مرحله A در چهار سطح آموزش های لازم را به صورت پله پله فرا خواهند گرفت. بازیکنان ابتدا زیر نظر مربیانی که از سوی کمیته جوانان و استعدادیابی هیئت تهران انتخاب می شوند در منطقه آموزشی خود تعلیم می بینند و پس از تایید مربیانشان در حوزه آموزشی مشخص شده به راس هرم که افراد منتخب هر 5 حوزه های مشخص شده است خواهند رسید تا در نهایت با فراگرفتن کامل دوره های پیش رو نخبه های استان تهران در این رشته معرفی شوند.

افاضلی در پایان گفت: انشالله با وجود این ساختار استعدادهای برتر تهران به صورت آکادمیک پرورانده خواهند شد و با برنامه ریزی علمی در این خصوص استان تهران از تمامی استعدادهای خود در رشته فوتبال منتفع خواهد شد.

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز