گل محمدی: مانند گرشاسبی و طبق کمیسیون ماده ۵ مخالف انتقال امتیاز نفت به ملوان هستم
0
0
0

گل محمدی: مانند گرشاسبی و طبق کمیسیون ماده ۵ مخالف انتقال امتیاز نفت به ملوان هستم

چهارشنبه, 2 تیر 1395 - 05:51 بعد از ظهر - 22 June 2016
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 686 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1060لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1060/
گل محمدی: مانند گرشاسبی و طبق کمیسیون ماده ۵ مخالف انتقال امتیاز نفت به ملوان هستم

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از تسنیم، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: باشگاه نفت جزو سهمیه‌های تهران در لیگ برتر محس...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از تسنیم، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: باشگاه نفت جزو سهمیه‌های تهران در لیگ برتر محسوب می‌شود و مانند گرشاسبی من هم به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان تهران براساس کمیسیون ماده پنج مخالف این انتقال هستم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برخی از نمایندگان استان‌های شمالی ایران در نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کردند که در ابطال انتقال امتیاز باشگاه نفت تهران به ملوان توسط فدراسیون فوتبال، ابهاماتی وجود دارد.

در بند سه نامه این نمایندگان تصمیم‌گیری در این مورد را براساس کمیسیون ماده پنج بر عهده اداره کل ورزش استان یعنی استان تهران مربوط دانسته و فدراسیون فوتبال را در این خصوص دخیل نمی‌دانند. رضا گل‌محمدی که به تازگی به‌عنوان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران منصوب شده است در این زمینه به خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، گفت: روز گذشته حمیدرضا گرشاسبی، مدیرقبلی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش، به‌عنوان نماینده وزیر ورزش در کمیته واگذاری امتیاز باشگاه نفت موضع رسمی وزارتخانه مبنی بر ابطال برنده شدن باشگاه ملوان در این مزایده را اعلام کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باشگاه نفت تهران جزو سهمیه‌های استان تهران در لیگ برتر محسوب می‌شود و طبیعی است که من هم به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران بر اساس کمیسیون ماده پنج مخالف این انتقال هستم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز