جلسه هیات رییسه سازمان لیگ
+1
1
0

جلسه هیات رییسه سازمان لیگ

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران جلسه هیات رییسه سازمان لیگ با حضور مهندس امیر عابدینی،دکتر شیرازی ،منصور قنبر زاده ،علی کاظمی ، محمد رضا ساکت ، م... 5 out of 5 based on 1 ratings.

جلسه هیات رییسه سازمان لیگ

چهارشنبه, 12 خرداد 1395 - 09:53 بعد از ظهر - 1 June 2016
:: خبر
نويسنده : روابط عمومی هیئت فوتبال استان تهرانبدون نظر [ 802 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1017لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1017/
جلسه هیات رییسه سازمان لیگ

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران جلسه هیات رییسه سازمان لیگ با حضور مهندس امیر عابدینی،دکتر شیرازی ،منصور قنبر زاده ،علی کاظمی ، محمد رضا ساکت ، م...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران جلسه هیات رییسه سازمان لیگ با حضور مهندس امیر عابدینی،دکتر شیرازی ،منصور قنبر زاده ،علی کاظمی ، محمد رضا ساکت ، مهندس مهروان ، مصطفی شهبازی برگزار شد.  از مصوبات جلسه این بود که هر چه سریعتر تکلیف عضویت منصور قنبرزاده در هیأت رئیسه مشخص شود زیرا او به عنوان نماینده باشگاه ها عضو هیأت رئیسه است که اکنون دیگر مدیرعامل باشگاه نفت نیست. بنابراین امکان دارد با توجه به اینکه یک جای خالی در فهرست هیأت رئیسه سازمان لیگ وجود دارد قنبرزاده را به عنوان کارشناس به اعضای مجمع سازمان لیگ معرفی شود و در صورت تأیید مجمع او به عنوان کارشناس در هیأت رئیسه سازمان لیگ باقی بماند. دیگر از مصوبات جلسه تشکیل هیأت منصفه در سازمان لیگ بود. با توجه به اینکه هیأت منصفه در اساسنامه سازمان لیگ آمده است اما این هیأت هنوز تشکیل نشده است. با حضور سه نفر از اعضای سازمان لیگ و دو نخبه حقوقی از فدراسیون فوتبال هیأت منصفه لیگ تشکیل شود. به این ترتیب هیأت منصفه می تواند کمک شایانی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کند و بسیاری از اختلافات را بدون آنکه پرونده در کمیته انضباطی تشکیل شود حل و فصل نماید در مورد مصوبه دیگر هیأت رئیسه سازمان لیگ ،تغییرات بندهایی در آیین نامه نقل و انتقالات بود. بر این اساس در صورتی که بازیکن یا مربی بدون آنکه شرایط فسخ قرارداد را داشته باشد قراردادش را یک طرفه با باشگاهی فسخ کند و پس از آن باشگاه اثبات کند که آن بازیکن یا مربی شرایط فسخ را نداشته 6 ماه محروم خواهد شد.  دیگر  مصوبه جلسه سازمان لیگ این بود که نقل و انتقالات لیگ برتر ایران با نقل و انتقالات فوتبال اروپا تطابق داشته باشد و مدت این نقل و انتقالات 84 روز باشد. نقل و انتقالات فوتبال اروپا 9 شهریور به پایان می رسدو سازمان لیگ خواهان این است که نقل و انتقالات فوتبال ایران را تا 15 شهریور ادامه پیدا کند تا در صورتی که بازیکنی از فوتبال اروپا بدون تیم ماند و بازیکن باکیفیتی هم بود باشگا ه ها بتوانند آن را جذب کنند. یکی دیگر از پیشنهاداتی که قرار است به زودی در هیات رییسه سازمان لیگ به تصویب برسد تشکیل تیم آماتور برای باشگاه های لیگ برتری است. به این ترتیب که مثلا باشگاهی در لیگ برتر می تواند در لیگ دسته دوم تیم داری کند و در طول فصل به هر تعداد که بخواهد از بازیکنان تیم آماتورش می تواند در تیم اصلی خود در لیگ برتر استفاده کند. در واقع دست باشگاه ها برای تغییرات در طول فصل باز خواهد بود و باشگاه می تواند از بازیکنانی از فهرست 23 نفره خود خارج و از تیم آماتور خود بازیکن جایگزین کند.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز