عکس
-3
1
4

برنامه مسابقات جام حذفی فصل 94

برنامه مرحله اول مسابقات جام حذفی شماره بازي مسابقه بين دو تيم هفته ایام هفته تاريخ ساعت شروع محل برگزاري روز ماه سال 1 آریا اطلس = گسترش فولاد مرحله 1 سه شنبه 13 11 94 10 سهندخزانه 2 شاهین دهداری... 1 out of 5 based on 5 ratings.

برنامه مسابقات جام حذفی فصل 94

4 بهمن 1393 - 18:07 - 4 December 2016
فرستنده : بدون نظر [ 5722 ] بازدید
A-
A+

برنامه مرحله اول مسابقات جام حذفی

شماره بازي

مسابقه بين دو تيم

هفته

ایام هفته

تاريخ

ساعت شروع

محل برگزاري

روز

ماه

سال

1

آریا اطلس = گسترش فولاد

مرحله 1

سه شنبه

13

11

94

10

سهندخزانه

2

شاهین دهداری= قصریخ

مرحله 1

سه شنبه

13

11

94

12

سهندخزانه

3

پیما ن مهرنود- پروازلواسان

مرحله 1

سه شنبه

13

11

94

10

سرداران

4

منتخبین پایتخت=عقاب لواسان

مرحله 1

سه شنبه

13

11

94

12

سرداران

 
 
 
برنامه مرحله دوم مسابقات جام حذفی 
 

شماره بازی

مسابقه بین دو تیم

دور

ایام هفته

تاریخ برگزاری

ساعت

 شروع

محل

برگزاری

روز

ماه

سال

5

تهران مبدل

گسترش فولاد

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

10

کشوری

6

آماد نزاجا

آریاز

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

12

کشوری

7

بهمن جوان

شاهین

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

10

شاهین

8

شهرداری قدس

پاراگ

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

12

شاهین

9

داماش پارسه

پرواز لواسان

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

10

سهند خزانه

10

عقاب

عقیدتی نزاجا

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

12

سهند خزانه

11

وردآورد

عقاب لواسان

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

10

سرداران

12

آرارات

توحید

مرحله دوم

سه شنبه

20

11

94

12

سرداران

 
برنامه مرحله سوم و چهارم و فینال مسابقات جام حذفی
 

شماره بازی

مسابقه بین دو تیم

دور

ایام هفته

تاریخ برگزاری

ساعت شروع

محل

 برگزاری

روز

ماه

سال

13

برنده بازی5

برنده بازی6

مرحله سوم

جمعه

23

11

94

10

شیرودی دو

14

برنده بازی7

برنده بازی8

مرحله سوم

جمعه

23

11

94

12

شیرودی دو

15

برنده بازی9

برنده بازی10

مرحله سوم

جمعه

23

11

94

10

سرداران

16

برنده بازی11

برنده بازی12

مرحله سوم

جمعه

23

11

94

12

سرداران

17

برنده بازی13

برنده بازی14

مرحله چهارم

سه شنبه

27

11

94

10

سرداران شمیران

18

برنده بازی15

برنده بازی16

مرحله چهارم

سه شنبه

27

11

94

12

سرداران شمیران

19

برنده بازی17

برنده بازی18

فینال

جمعه

30

11

94

12

شیرودی دو

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز