نفت تهران از سرمایه های فوتبال پایتخت محسوب میشود همه باید برای ادامه حضور قدرتمند نفت تلاش کنند
0
0
0

نفت تهران از سرمایه های فوتبال پایتخت محسوب میشود همه باید برای ادامه حضور قدرتمند نفت تلاش کنند

چهارشنبه, 18 فروردین 1395 - 08:32 بعد از ظهر - 6 April 2016
:: خبر
نويسنده : روابط عمومی هیئت فوتبال استان تهرانبدون نظر [ 850 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 912لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_912/
نفت تهران از سرمایه های فوتبال پایتخت محسوب میشود همه باید برای ادامه حضور قدرتمند نفت تلاش کنند

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی کاپ، رییس هیات فوتبال استان تهران گفت: تا به حال هیچ درخواستی مبنی بر و...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی کاپ، رییس هیات فوتبال استان تهران گفت: تا به حال هیچ درخواستی مبنی بر واگذاری تیم فوتبال نفت تهران به دست ما نرسیده است.

حبیب الله شیرازی درباره شایعه واگذاری تیم فوتبال نفت تهران اظهار داشت: روز گذشته مصاحبه ای از قنبرزاده دیدم که فکر می کنم این موضوع را تکذیب کرده بود اما با توجه به اینکه مدیران باشگاه نفت تهران این مهم را اعلام کرده بودند امکان دارد که احتمال واگذاری وجود داشته باشد. قنبرزاده را اخیرا ندیده ام که از او بپرسم چه تصمیمی در این باره اتخاذ شده است اما اگر قصد واگذاری تیم فوتبال نفت را داشته باشند باید مکاتباتی با ما انجام دهند که تا به این لحظه چنین اتفاقی نیفتاده است. بنابراین فکر می کنم تصمیم مدیران قطعی نیست.

وی تصریح کرد: تیمی مثل نفت که یکی از بهترین تیم های هیات فوتبال استان تهران است را نمی خواهیم از دست بدهیم. این تیم با مدیریت خوبی که داشته، توانسته در رده پایه ها موفق باشد و بازیکنان زیادی را به فوتبال معرفی کند. همانطور که دیدید این تیم سال گذشته در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هم شاهکار کرد و جایگاه خوبی داشت. حال متاسفانه شرایط مالی حاکم بر این باشگاه باعث شده که آنها کمی از ایده آل های خود دور شوند هرچند هنوز هم شاهد بازی های زیبای این تیم هستیم. ما تهرانی ها وقتی بازی نفت تهران را نگاه می کنیم لذت می بریم. 

رییس هیات فوتبال تهران درباره ممنوعیت استفاده از بودجه دولتی توسط مدیران نفت، تاکید کرد: از وزیر محترم نفت خواهش می  کنم که به این باشگاه کمک کنند. قنبرزاده یکی از اشخاصی است که توانسته تا به امروز نفت را به خوبی مدیریت کند و هیات فوتبال استان تهران هیچ مشکلی با این باشگاه نداشته است. واگذاری یا فروش این تیم حیف است آن هم در کشور نفت خیزی مانند ایران. این تیم شایسته آن است تا به بهترین مقام ها دست پیدا کند. پیش تر هم شاهد بودیم که انتقال این تیم به اراک منتفی شد. البته می دانیم که مسوولان وزارت نفت برای استفاده از بودجه دولتی معذوریت دارند اما باز هم از آنها خواهش می کنیم تا تدبیری بیندیشند. 

شیرازی ادامه داد: راه آهن، نفت، پیکان و سایپا باید مورد حمایت قرار بگیرند. این تیم ها باعث شده اند فوتبال پایتخت مطرح باشد و ما برای توسعه فوتبال به این باشگاه ها نیاز داریم. نمی دانم چرا تیم هایی که در پایتخت هستند کمتر از آنها حمایت می شود در حالی که مسوولان باشگاه های شهرستانی پشتیبانی بیشتری از تیم هایشان دارند. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت ارایه درخواست واگذاری تیم فوتبال نفت تهران، هیات فوتبال با انتقال این تیم به شهر دیگری موافقت خواهد کرد یا خیر، بیان داشت: من و هیات رییسه با واگذاری و هرگونه نقل و انتقال این تیم مخالف هستیم. مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران چند سال پیش بخشنامه ای را در اختیار ما گذاشت و در آن هرگونه نقل و انتقال تیم های پایتخت را ممنوع کرد. بنابراین شدیدا مخالف جابه جایی این تیم هستیم. تا جایی که از دست مان برآید به نفت کمک خواهیم کرد و در کنار قنبرزاده خواهیم بود. اگر لازم باشد همراه با قنبرزاده به دیدار مسوولان مرتبط می رویم و با آنها گفت وگو می کنیم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز