نتایج هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور- تیم های تهران
-1
0
1

نتایج هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور- تیم های تهران

چهارشنبه, 18 آذر 1394 - 02:23 بعد از ظهر - 9 December 2015
:: خبر
نويسنده : روابط عمومی هیئت فوتبال استان تهرانبدون نظر [ 991 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 708لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_708/
نتایج هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال کشور- تیم های تهران

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران نتایج هفته بیست و یک لیگ برتر فوتسال کشور -تیم های تهران به شرح ذیل می باشد . تاسیسات دریایی تهران 4 ملی حفاری اه...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران نتایج هفته بیست و یک لیگ برتر فوتسال کشور -تیم های تهران به شرح ذیل می باشد .

تاسیسات دریایی تهران 4 ملی حفاری اهواز 2

میثاق تهران 1 مقاومت البرز 1

شهید منصوری قرچک 1 آذرخش بندر عباس 2

با این نتایج تیم تاسیسات دریایی تهران به صدر جدول لیگ برتر فوتسال کشور بازگشت

تاسیسات دریایی تهران ۴ – حفاری اهواز ۲
گلزنان: علی اصغر حسن زاده ۲ و محمد کشاورز ۲ (تاسیسات)، فرید نمازی و بهزاد عظیمی (حفاری)

در حساس ترین دیدار این هفته از رقابتها تیم فوتسال توسیسات دریایی، پرامیدترین تیم لیگ برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف تیم بالای جدولی حفاری رفت. حفاری ها در دیدار رفت در خانه موفق شده بودند تاسیسات را متوقف کنند و این بار هم با انگیزه به بازی امدند. جدال پایاپای دو تیم بدون گل پیش می رفت اما در دقیقه ۱۳ حسن زاده نخستین گل بازی را به ثمر رساندتا نتیجه پایانی نیمه اول به سود تاسیسات باشد. در نیمه دوم فرید نمازی کار را به تساوی کشاند اما شاگردان شمسایی با ادامه حملات توانستند بار دیگر گلزنی کنند.
در این لحظات اخراج نمازی از حفاری شیرازه تیم جنوبی را از هم پاشید تا گلهای سوم و چهارم هم به این تیم وارد شده و گل دوم حفاری هم فایده ای نداشته و تاسیسات برنده این نبرد حساس و دشوار نام بگیرد.

 

منصوری قرچک یک – اذرخش بندرعباس ۲
گلزنان: محمد طاهری(منصوری)، سعید رضوانی ، بهزاد میری زاده( اذرخش)

تیم شهید منصوری قرچک پس از پیروزی جنجالی در خانه گیتی پسند در این هفته میزبان تیم آذرخشی بود که از برد مقابل مس سرخوش بود.رقابت نزدیک این دو تیم در نیمه اول با دفاع خوب جنوبی ها بدون گل ماند اما در اغاز نیمه دوم محمد طاهری باز هم برای منصوری گلزنی کرد تا نشان دهد شایسته کسب اقای گلی فوتسال ایران است. در ادامه اذرخشی ها که بارها شایستگی خود را نشان داده اند به دروازه منصوری رسیده و ۲ گل تساوی را به ثمر رساندند تا در عین ناباوری منصوری در حضور تماشاگرانش مغلوب شود. اذرخش هم با این سه امتیاز می تواند با خیال راحت به ادامه لیگ فکر کند

 

میثاق تهران یک  – مقاومت البرز ۲
گلزنان: محسن فرهمند (میثاق )، مهرداد قنبرزاده ۲(مقاومت)

در دیگر دیدار این هفته میثاق تهران میزبان مقاومت کرج بود. شاگردان خوراکچی پس از یک باخت بد در اهواز دست به عصاتر ظاهر شدند و در طرف مقابل کرجیها هم به تساوی راضی بودند تا کار دو تیم با تساوی بدون گل ادامه یابد. در نیمه دوم اما مقاومتی ها با قوای جوانی خود حریف رودر روی خود را برای بقا شکست دادند تا از منطقه خطر فرار کرده و خوراکچی بیش از پیش خطر سقوط را حس کند.

 

 

 

 

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز