توصیه های رییس هیات فوتبال در مورد انتخاب مدارس فوتبال
0
0
0

توصیه های رییس هیات فوتبال در مورد انتخاب مدارس فوتبال

چهارشنبه, 16 خرداد 1397 - 04:08 قبل از ظهر - 6 June 2018
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 238 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1809لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1809/
توصیه های رییس هیات فوتبال در مورد انتخاب مدارس فوتبال

دکتر شیرازی با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و ثبت نام عده ی زیادی از فرزندان خانواده های تهرانی در مدارس فوتبال سطح استان توصیه هایی را متذکر شدند. به گزارش پ...

دکتر شیرازی با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و ثبت نام عده ی زیادی از فرزندان خانواده های تهرانی در مدارس فوتبال سطح استان توصیه هایی را متذکر شدند.


به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران در خصوص انتخاب مدارس فوتبال مجاز استان تهران موارد ذیل را به والدین فوتبال آموزان متذکر شدند:

1. والدین محترم سعی کنید مدارسی را انتخاب کنید که در نزدیکی محل زندگی تان باشد تا رفت و آمد شما سهل و آسان باشد چرا که مسافتهای طولانی در دراز مدت باعث از بین رفتن انگیزه فرزندانتان خواهد شد .جهت سهولت، نام 78 مدرسه فوتبال دارای مجوز رسمی به انضمام آدرس آنها بر روی سایت هیات فوتبال استان تهران درج گردیده است که در آدرس www.football-tehran.com/i_epage/footballschool قابل مشاهده می باشد.

۲. والدین گرامی قبل از ثبت نام فرزندانتان با مربی و یا مدیر مدرسه فوتبالی که انتخاب کرده اید حتما صحبت حضوری داشته باشید تا اینکه از لحاظ ظاهری و آداب و رفتار اجتماعی و نوع گفتار مربی حداقل آشنایی اولیه را کسب نمایید.

۳. والدین ارجمند فقط در مدارسی که دارای مجوز رسمی از اداره کل ورزش و جوانان و یا هیات فوتبال استان تهران هستند ثبت نام نمایند. بدیهی است مجوز مربوطه می بایست در اتاق ثبت نام جهت رویت والدین محترم نصب شده باشد.

4. والدین محترم حتما آموزش فرزندان خود را به عهده افرادی بسپارند که دارای مدرک مربیگری فوتبال باشند. مشاهده شده است که با داشتن مدرک مربیگری رشته های ورزشی دیگر در این حوزه فعالیت می نمایند .

5. کلیه مدارس فوتبال موظفند که انجمنی متشکل از 7 نفر از اولیا فوتبال آموزان تشکیل دهند که این انجمن در بازدیدهای ماهیانه بازرسین هیات فوتبال گزارش و مشکلات آن مدرسه فوتبال را مطرح می نمایند.

6. والدین گرانقدر دقت داشته باشند حداکثر نفراتی که در یک کلاس زیر نظر مربی فعالیت می کنند ۲۵ یا ۳۰ نفر می باشد.

7. والدین حتما کارت بیمه ورزشی ( از فدراسیون پزشکی ورزشی ) را از مدیر و مربی مدرسه فوتبال درخواست نمایند و در صورت توافق والدین اقدام نمایند .

8. والدین محترم به خاطر مبالغ بسیار ناچیز و مواردی از این قبیل فرزندان خود را در مدارسی غیر قانونی ثبت نام نکنید که عواقب ناشی از این کار بسیار خطرناک می باشد. در سال گذشته، با پیگیری و اقدامات کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و ارائه گزارش به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران، دستور پلمب و تعطیلی ۱۱۶ مدرسه فوتبال غیرمجاز صادر و از فعالیت های آنها جلوگیری شده است.

9. در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی مدارس فوتبال در سطح استان تهران والدین گرامی می توانند موضوع را با شماره تلفن 88942575 (آقای داود مرادزاده مسئول واحد بازرسی هیات فوتبال) و یا ای میل این واحد به نشانی madrese@football-tehran.com مطرح نمایند.

10. شهریه های مداس فوتبال تهران در تابستان 97:

مدارس فوتبال بر اساس بخشنامه فدراسیون فوتبال ایران در 3 سطح ممتاز، درجه یک و درجه دو طبقه بندی شده اند که جدول شهریه های مداس فوتبال تهران در تابستان 97 برای یک ترم کامل ( 26 الی 30 جلسه در یک ترم ) به شرح ذیل می باشد:مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز