تبریک هیات فوتبال بابت صعود باشگاه استقلال جنوب به لیگ آزادگان
+1
1
0

تبریک هیات فوتبال بابت صعود باشگاه استقلال جنوب به لیگ آزادگان

رقابتهای لیگ دسته دوم کشور با برگزاری دیدار پلی آف بین تیم های استقلال جنوب تهران و نفت و گاز گچساران به پایان رسید تا چهره سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.

تبریک هیات فوتبال بابت صعود باشگاه استقلال جنوب به لیگ آزادگان

پنجشنبه, 3 خرداد 1397 - 01:19 قبل از ظهر - 24 May 2018
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 287 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1796لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1796/
تبریک هیات فوتبال بابت صعود باشگاه استقلال جنوب به لیگ آزادگان

رقابتهای لیگ دسته دوم کشور با برگزاری دیدار پلی آف بین تیم های استقلال جنوب تهران و نفت و گاز گچساران به پایان رسید تا چهره سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته ا...

رقابتهای لیگ دسته دوم کشور با برگزاری دیدار پلی آف بین تیم های استقلال جنوب تهران و نفت و گاز گچساران به پایان رسید تا چهره سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول مشخص شود. 

این بازی در حالی چهارشنبه شب و با حضور بیش از هزار تماشاگر در ورزشگاه شهید دستگردی تهرن و با قضاوت مهدی حاج ملک برگزار شد که دیدار رفت دو تیم در گچساران با تساوی یک - یک به پایان رسیده بود. نیمه نخست این بازی بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید.

در دقیقه ۷۵ بازی تیم استقلال جنوب با ضربه سر رامین قربانی به گل نخست دست یافت. اما نفت و گاز گچساران در دقیقه ۹۰ بازی توانست این گل را با ضره سر محمدرضا طاهری پاسخ داده تا نود دقیقه وقت قانونی بازی با تساوی یک - یک خاتمه یابد.

ازی دو تیم در دو وقت اضافه ۱۵ دقیقه ای نیز گلی در بر نداشت تا ضربات پنالتی تعیین کننده تیم صعود کننده باشد. نفت و گاز گچاساران ۳ ضربه از ۵ پنالتی اش را تبدیل به گل کرد و استقلال جنوب با گل کردن ۴ پنالتی از ۵ پنالتی تیم پیروز این میدان شد تا بعنوان سومین تیم راهی رقابتهای لیگ دسته اول شود.

هیات فوتبال استان تهران صعود تیم استقلال جنوب تهران که با تلاش و همت مجموعه باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال جنوب بدست آمد را به کادر مدیریتی و فنی، بازیکنان و هواداران این باشگاه تهرانی تبریک عرض می نماید.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز