سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور برگزار شد
0
0
0

سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور برگزار شد

دوشنبه, 30 بهمن 1396 - 12:33 قبل از ظهر - 19 February 2018
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 205 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1721لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1721/
سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور برگزار شد

سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور با حضور رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران...

سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور با حضور رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، سعید قاسمی، فریدون اصفهانیان، علی سهرابی، سیدرضا غیاثی و علیرضا یزدانی رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران و سایر 30 رییس کمیته داوران استان های کشور برگزار شد.

در این جلسه که به منظور تبادل نظر و هم اندیشی برای امور داوری کشور برگزار شد با پیشنهاد اعضا تصویب شد آکادمی داوری فوتبال توسط فدراسیون فوتبال تشکیل شود و همچنین مدارس داوری فوتبال توسط هیات های فوتبال افتتاح گردد.

در ادامه این جلسه پیشنهاد تغییراتی در برخی از مفاد اساسنامه کمیته داوران توسط اعضا ارائه شد و تصمیم گیری شد این پیشنهادات حداکثر تا تاریخ 25 اسفندماه به فدراسیون فوتبال ارسال گردد تا در جلسات آینده کمیته داوران فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گیرد. 

در این مراسم مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خیر مقدم به روسای کمیته های داوران استانها و تبریک بخاطر قهرمانی تیم ملی فوتسال و اینکه داوران در رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا خوب سوت زدند،  گفت: بهبود امور وضع داوری ، آموزش، روند رو به رشد و ارتقا کیفیت و کمیت سطح داوری از مهمترین اهداف ما محسوب شده که خوشبختانه با تلاش و پشتکار شما عزیزان در استانهای کشور، شاهد روند مطلوب و مثبتی در این زمینه هستیم.

همچنین محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع روسای کمیته داوران استانهای  کشور ضمن ارج نهادن به جایگاه ویژه داوری و پیشکسوتان این عرصه گفت:  این ارتباط مستمر کمیته های فدراسیون با کمیته های همنام خود در هیات های فوتبال می تواند به توسعه و رشد آن کمک بسزایی کند.نشتسهای مختلفی با دبیران استانها، روابط عمومی، روسای فوتبال ساحلی و طی چند روز آینده با روسای مالی استانها برگزار می کنیم تا بتوانیم با بهره گیری از نقطه نظرات مختلف، در جهت رشد و موفقیت بیش از پیش فوتبال گام برداریم.

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز