نخستین همایش دبیران هیات های فوتبال برگزار شد
0
0
0

نخستین همایش دبیران هیات های فوتبال برگزار شد

چهارشنبه, 1 آذر 1396 - 07:10 بعد از ظهر - 22 November 2017
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 218 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1643لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1643/
نخستین همایش دبیران هیات های فوتبال برگزار شد

جلسه دبیران هیات های فوتبال سراسر کشور با حضور رضا عابدینی دبیر هیات تهران و محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون فوتبال در مرکز ملی فوتبال برگزار شد. در این جلسه محمدر...

جلسه دبیران هیات های فوتبال سراسر کشور با حضور رضا عابدینی دبیر هیات تهران و محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون فوتبال در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

در این جلسه محمدرضا ساكت،دبير كل فدراسيون فوتبال خطاب به دبيران هيات هاي فوتبال استانهاي سراسر كشور گفت:اولين همايش دبيران هياتهاي فوتبال را در ٦ماهه دوم در حالي برگزار مي كنيم كه معتقديم هياتها با برنامه ريزي و هدف گذاري در مسير رشد و توسعه فوتبال گام بر مي دارند و در بخش اجرا،اداره،پاسخگويي و نظارت،پيگيري و اقدام هياتهاي فوتبال بازوي اجرايي ما در استانها محسوب مي شوند.

 وي ادامه داد: صميمانه از تلاشها و پشتكاراتان در زمينه توسعه و رشد فوتبال قدرداني مي كنم.اكنون كه در جمع شما هستم از تلاش هيات فوتبال استان خوزستان و موكب شهداي ورزشكار به دليل همراهي و حضور در كرمانشاه تقدير ميكنم.

دبير كل فدراسيون فوتبال بيان كرد:از ديگر اهداف ما گسترش اين رشته،ايجاد انگيزه،جذب مردم،بالا بردن سطح نظارت،توسعه و كشف استعدادها در فوتبال،بحث سلامت بازيكنان،ارتقاي ارزشهاي انساني،فرهنگي،آموزشي،احترام به قوانين بين المللي فوتبال،تدوين آيين نامه ها به منظور كمك به برگزاري مسابقات،انجام مسابقات در رده هاي مختلف سني با تقويم هيات ها با فدراسيون،اجراي مقررات و آيين نامه هاي ابلاغ شده از طرف مجمع فدراسيون و برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي است.

 وي در پايان گفت: رمز اصلي موفقيت جلب اعتماد است و با پشتكار ،برنامه ريزي و هدف گذاري ميتوانيم در هر زمينه اي موفق باشيم.هيات هاي فوتبال فدراسيون محلي هستند كه مسئوليت و ماموريت هاي منطقه اي را در قالبي كه مطرح شد، انجام ميدهند.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

نظر شما پیرامون تغییر سن رده سنی نونهالان به زیر 15 سال و سن رده نوجوانان به زیر 17 سال برای کلیه مسابقات سال 97 چه می باشد؟
  • 1 - با هر دو موافقم
  • 2 - فقط با نونهالان موافقم
  • 3 - فقط با نوجوانان موافقم
  • 4 - با هر دو مخالفم
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز