دکتر شیرازی: درآمد جامعه ورزش باید از مالیات معاف باشد
0
0
0

دکتر شیرازی: درآمد جامعه ورزش باید از مالیات معاف باشد

جمعه, 3 شهریور 1396 - 07:41 بعد از ظهر - 25 August 2017
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 399 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1580لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1580/
دکتر شیرازی: درآمد جامعه ورزش باید از مالیات معاف باشد

رئیس هیئت فوتبال استان تهران گفت: آنچه از متن قانون برداشت می شود این است که تسهیلات و معافیت هایی برای جامعه ورزشی و درآمدهای ورزشی لحاظ شده است. به گزارش پا...

رئیس هیئت فوتبال استان تهران گفت: آنچه از متن قانون برداشت می شود این است که تسهیلات و معافیت هایی برای جامعه ورزشی و درآمدهای ورزشی لحاظ شده است.

به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران؛ دکتر حبیب الله شیرازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مسدود شدن حساب های سازمان لیگ به دلیل بدهی مالیاتی گفت: مالیات جزو حقوق دولت ها است و بخشی از درآمد کشور هم از طریق مالیات تأمین می شود. اما سؤالی که اکنون به ذهن متبادر می شود این است که آیا درآمدهای ورزشی هم شامل مالیات می شوند یا نه. ظاهراً آنچه در قانون آمده این است که درآمدهای ورزشی مشمول مالیات نیستند و به نظر می آید معافیت مالیاتی در این زمینه وجود دارد.

وی گفت: البته برخی دیگر هم بر سر این موضوع اختلاف نظر دارند بنابراین بهتر است که در این زمینه کارشناسی انجام شود و پس از بررسی دقیق و کارشناسانه اظهارنظر و اقدام های لازم انجام گیرد. قانون گذار برای درآمدهای ورزشی تسهیلات و معافیت هایی قائل شده است به این حال به نظر من با تشکیل یک کارگروه بین مسئولان امور مالیاتی کشور و ریاست محترم فدراسیون و رئیس سازمان لیگ می توان این اختلاف نظر را حل کرد.

شیرازی با اشاره به مسدود شدن حساب های سازمان لیگ عنوان کرد: پولی که در این حساب ها وجود دارد مربوط به حقوق داوران، نمایندگان مسابقات، ناظرین داوری و هزینه های جاری مسابقات است که همه این افراد هم مالیات خود را پرداخت می کنند و به نظر با تعامل و تشکیل یک کارگروه این اختلاف نظرها را برطرف کرد.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز