از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران: مدیران برتر سال ۹۵ ورزش ایران معرفی شدند
0
0
0

از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران: مدیران برتر سال ۹۵ ورزش ایران معرفی شدند

یکشنبه, 18 تیر 1396 - 05:29 بعد از ظهر - 9 July 2017
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 274 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1533لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1533/
از سوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران: مدیران برتر سال ۹۵ ورزش ایران معرفی شدند

مدیران برترسال ۱۳۹۵ ورزش ایران در ۲۲ حوزه مدیریتی معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران و به نقل از معاونت روابط عمومی و امور بین الملل ساز...

مدیران برترسال ۱۳۹۵ ورزش ایران در ۲۲ حوزه مدیریتی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران و به نقل از معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران؛ از سوی شورای مرکزی این سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .

بنابراین گزارش ، برگزیدگان نهايى به شرح ذیل اعلام می شود :

۱- رؤسای برتر فدراسیون ها :

الف) بخش اقتصاد مقاومتی :
علی مرادی (وزنه برداری) ، محمد رضا داورزنی (والیبال) محمودخسروی وفا(جانبازان ومعلولین)، فضل الله باقرزاده (شمشیربازی)

ب)بخش مدیریت جهادی :
مهندس مهدی تاج (فوتبال) ، دکتر رسول خادم ازغدی(کشتی) ، سید محمد پولادگر (تکواندو) ، دکتر مهدی علی نژاد (ووشو).

ج) حوزه دیپلم افتخار:
دکتر غلامرضا نوروزی (پزشکی ورزشی)
غلامعلی محمدعلیپور(انجمنهای ورزشی)
استادمحمودمشحون(بسکتبال)
ناصرپورعلیفرد(پرورش اندام)

۲_دبیربرترفدراسیونها:

دکترعلی توفیق(بسکتبال)استادبیژن شفیع خراسانی(ورزشهای کارگری) (دکترمحمودافشاردوست(والیبال)استاد محسن آشوری(کاراته)رضا لایق(کشتی)

۳_مدیرکل برتر ادارات ورزش وجوانان:

کوروش صبوریان(خراسان رضوی) غلامعلی دانشور(هرمزگان)مجتبی جوهری (کرمانشاه)فرزادفتاحی (سمنان) محمدمشهدی آقایی(قزوین)

۴_معاون برترمدیران کل استان ها:

حسن میرزا آقابیگ(استان تهران)

۵_ مدیر برتربانوان ورزش کشور:

زهرا سروی(تکواندو) فریبا محمدیان(معاونت وزارت ورزش و جوانان ) طاهره علی آبادی (تیراندازی) شهین نظری (ووشو)

دیپلم افتخار :لیلاصوفی زاده (فدراسیون فوتبال)

۶_مدیرکل برترورزش نهادهای کشور:

سردار محمدعلی باران چشمه(تربیت بدنی نیروهای مسلح) امیرسرتیپ دوستاد جمشیدفولادی(تربیت بدنی ارتش)سردارکاظم یزدانی (رییس سازمان تربیت بدنی بسیج ) سید امیرحسینی(رییس فدراسیون ورزش کارگری)غلامرضا شاه کرمی(ورزش وزارت نفت)

۷_مدیران برتراخلاق ورزش کشور:

محمدرضا داورزنی (والیبال)ایرج رحمانی(مدیرکل اموراستانها وزارت ورزش)، محمدعلی شجاعی(فدراسیون تیراندازی باکمان) هاشم اسکندری (فدراسیون بولینگ وبیلیارد) مهدی تاج (فدراسیون فوتبال) رضازارعی (فدراسیون کوهنوردی ) محمدحسین مقصودلو (کبدی)احمدناطق نوری(بوکس) مجیدشایسته(تنیس)

۸_مدیران برترجوان ورزش کشور:

محمد جواهری( باشگاه گل گهرسیرجان) پریاشهریاری(فوتبال ساحلی) سعیدفتاحی (لیگ برترفوتبال) بهرام رضاییان (باشگاه جم پارس جنوبی)

۹_مدیران برترفرهنگی ورزش کشور:

محمودخسروی وفا(فدراسیون جانبازان ومعلولین) سردارداودآذرنوش(سازمان بسیج ورزشکاران کشور)سید محمد پولاگر(تکواندو)داودنورچه ای(معاونت فرهنگی بنیادشهیدتهران) مهرداد حاجی خانی(شهردار جمعه تهران)

۱۰_مدیران برتر حامی پیشکسوتان ورزش کشور:

بهروزمنتقمی(مدیرکل اموراداری وزارت ورزش وجوانان) مجید کیهانی (دوومیدانی)علی مرادی(وزنه برداری)رضاحیدری(کونگ فو)حبیب الله شیرازی(هیات فوتبال تهران)

بخش دیپلم افتخار:

سیداکبرمحمودعلوی(شرکت شهروند)
رسید حمیدخاتمی پور(بخش خصوصی)محمدرضا جلالیان(بخش خصوصی)رامبدجوان(برنامه خندوانه شبکه نسیم)علی ایلکا(حوزه جنوب شرق ورزش وجوانان تهران)


۱۱_مدیران برترهیات هاوانجمنهای ورزشی کشور:

پهلوان عبدالله عزیزی(کشتی تهران) مهندس فرهادسلگی(فوتبال ناشنوایان)نقی کلانتری(کشتی دانشگاه پیام نور)سردارجوادششگلانی(فوتبال آذربایجانشرقی) محمودنوری (والیبال تهران)محمدحسین ریاحی(دوچرخه سواری یزد)لقمان رضایی(کشتی ایذه)

۱۲_مدیران برتربین المللی ورزش کشور:

 برانوش نیک بین الملل(وزارت ورزش وجوانان) بهرام شفیع (هاکی) مهدی علی نژاد(ووشو) رسول خادم ازغدی(کشتی)

۱۳_مدیر برترحقوقی ورزش کشور:

روزبه وثوق احمدی (کشتی وفوتبال)

۱۴_مدیربرتربخش خصوصی ورزش کشور:

محمدرضا زنوزی مطلق(گسترش فولادتبریز)مدیریت دانشگاه آزاداسلامی کشور/ابوالفضل انصاری(بیمه رازی)

۱۵_مدیربرترباشگاههای ورزش کشور:

 احمدسعادتمند(بانک سرمایه)

محمددادگان(دانشگاه آزاد) سعیدآذری(ذوب آهن اصفهان)  محمودشیعی(پیکان تهران) سرهنگ ابوالفضل خداقلی پور(مقاومت بسیج کشور)

۱۶_مدیرتیمهای باشگاهی (سرپرست):

 محمدرضاساکت(مدیرتیمهای ملی فوتبال)محمودخوردبین(پرسپولیس تهران)امیرخوش خبر(والیبال)

۱۷_مدیربرتراخلاق ورزش باشگاهی کشور:

محمودشیعی(پیکان تهران)  احمدسعادتمند(پرسپولیس تهران)محسن طاهری(سپاهان اصفهان)رضا درویش (سایپاتهران)

۱۸_مدیربرترحامی ورزش کشور:

محسن پورکیانی(بیمه ایران) علی اصغرمونسان (سازمان منطقه آزاد کیش) محمدرضاشه بخش(کرمان خودرو) مجید قاسمی(بانک پاسارگاد)

دیپلم افتخارویژه:

حمیدرضا مومنی (سازمان منطقه آزاد قشم)

۱۹_مدیربرترخیرورزشی سازکشور:

مجیدقاسمی(بانک پاسارگاد)حیدر علی کامیاب(مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس)پهلوان محمدرضاطالقانی (اسطوره ورزش)علیرضا دبیر (اسطوره ورزش) سیدمناف هاشمی(رییس ستادخیرین ورزشی ساز کشور)

۲۰_مدیربرترروابط عمومی ورزش کشور:

الف): حوزه ادارات کل ونهادها:

پیام نظر(ورزش وجوانان تهران)

ب):حوزه باشگاهی):

پندارخمارلو(پرسپولیس تهران)

ج):حوزه فدراسیونی):
مسعودعسگری (کشتی)علیرضا مرادی (دانشگاهی)حسن شکریان (تکواندو)
دیپلم افتخار:
محمدجماعت(ووشو)سعید میرزاییان (بوکس)
نکوداشت ویژه دراین حوزه:

کامران شیرزادی(مدیررسانه ای باشگاه ذوب آهن اصفهان،به پاس یک عمر مجاهدت وتلاش درعرصه رسانه ورزش کشور)

۲۱_مدیربرتررسانه ورزش کشور:

الف):حوزه صداوسیما:
حسین آقا زمانی ،

احسان شیعه (شبکه تلوزیونی ورزش)داودعابدی(ورزش شبکه خبر)سیدحمیدقاسمی(شبکه رادیویی ورزش)

دیپلم افتخار:
حسین ذکایی(دبیرشو رای هماهنگی ورزش صداوسیما،به پاس دودهه خدمات ارزنده)عادل فردوسی پور(تهیه کننده برنامه نودشبکه سه،حامی تیمهای ملی فوتبال)بهرام شفیع(تهیه کننده برنامه ورزش ومردم،حامی برترقهرمانان وپیشکسوتان ورزش دررسانه)مجیدخواجه نژادومقداد مومن(تهیه کنندگان برنامه شبهای فوتبالی،شبکه تلوزیونی ورزش،به پاس تلاش ،خلاقیت ومدیریت جهادی)محمدعلی دهستانی(تهیه کننده برنامه ورزش شروعی دوباره،شبکه سوم سیما،حامی قهرمانان ایثارگر ومروج فرهنگ ایثاروشهادت درورزش) افشین حسین خانی (تهیه کننده برنامه فرمول یک،ازشبکه یک سیما،به پاس حمایت مداوم ازقهرمانان وپیشکسوتان فراموش شده درورزش درهربرنامه بطورمستمر)

ب):اخلاق ورزش رسانه:

 اکبرباقری(سردبیرورزش باشگاه خبرنگاران جوان سازمان صداوسیما )

ج):برخط(سایت هاوخبرگزاریها):

پژمان راهبر(سایت ورزش سه)

دیپلم افتخار:
(حمیدقدیمی)خبرگزاری ایرنا
(سیدمحمدمبین)خبرگزاری برنا
مجید کوهستانی(ورزشی سایت تابناک)

د):رسانه های مکتوب:

مهدی هژبری(خبرورزشی)
نکوداشت:(مرحوم عباس عبدالملکی،سردبیراسبق روزنامه نود)

دیپلم افتخار:
(نکوداشت یک عمر خدمات ارزنده)

محمدسعید مدنی(مجله کیهان ورزشی)
غلامحسین شعبانی(مجله دنیای ورزش)
پرویززاهدی(سردبیراسبق روزنامه ایران با ۵۵ سال تلاش بی وفقه وتاثیرگذار)

۲۲_مدیربرتر ورزش شهروندی کشور:
سردار اصغرقیطاسی(ورزش شهرداری منطقه شش تهران)حمید شاهوردی (مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز)آناهیتا محبت(معاون ورزش شهرداری منطقه یک تهران) سعیدطلوعی(شهردارمنطقه ۷تهران) حسین جلالی(معاونت ورزش سازمان منطقه آزادکیش)فیض الله نفجم(شورای شهرساری) رسول جزینی(شورای شهراصفهان)مجتبی یزدانی(معاونت شهردارتهران)


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز