بیانیه هیئت فوتبال استان تهران در خصوص شرکت در انتخابات ریاست جمهوری
+1
1
0

بیانیه هیئت فوتبال استان تهران در خصوص شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، هیئت فوتبال استان تهران بیانیه ای برای حضور اعضای خانواده فوتبال استان تهران در انتخابات صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:... 5 out of 5 based on 1 ratings.

بیانیه هیئت فوتبال استان تهران در خصوص شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

پنجشنبه, 28 اردیبهشت 1396 - 04:28 بعد از ظهر - 18 May 2017
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 491 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1489لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1489/
بیانیه هیئت فوتبال استان تهران در خصوص شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، هیئت فوتبال استان تهران بیانیه ای برای حضور اعضای خانواده فوتبال استان تهران در انتخابات صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:...

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، هیئت فوتبال استان تهران بیانیه ای برای حضور اعضای خانواده فوتبال استان تهران در انتخابات صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

سی و هشت سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد و در تمامی این سال ها ملت هوشیار و سرافراز ایران اسلامی با تبعیت از مقام عظمای ولایت فقیه برای پایداری این نظام مقدس در تمامی عرصه ها حاضر و آماده ایثار و فداکاری بوده اند.
بدون تردید انتخابات یکی از مهمترین عرصه های تجلی و ظهور مردم سالاری دینی است و در تمامی سال های پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد حضور حماسی و افتخار آفرین مردم در پای صندوق های رأی بوده ایم. در انتخابات پیش رو نیز با توجه به رقابت های انتخاباتی و فضای گرم و پرشور تبلیغات همچون سال های قبل شاهد این حضور دشمن شکن خواهیم بود و این انتخابات بار دیگر به همه جهان اثبات می کند که نهاد های اصلی و ارکان نظام اسلامی برآمده از رأی و اراده ملت بزرگ ایران است.
بی شک جامعه بزرگ ورزش و خصوصا فوتبالی ها در پای صندوق های رأی حاضر خواهند بود و رأی خود را پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند ساخت.
هیئت فوتبال استان تهران از همه مردم عزیز ایران در سراسر کشور دعوت می کند که جمعه، بیست و نهم  اردیبهشت ماه، با حضور پرشور و حماسی در پای صندوق های رأی، بار دیگر عزت و سربلندی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند و در این رویداد بزرگ مشارکت و همراهی نمایند.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز