جلسه رئیس هیئت فوتبال با نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان ها
0
0
0

جلسه رئیس هیئت فوتبال با نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان ها

دوشنبه, 25 بهمن 1395 - 11:34 قبل از ظهر - 13 February 2017
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 791 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1381لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1381/
جلسه رئیس هیئت فوتبال با نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان ها

نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان های استان تهران با حضور در ساختمان هیئت فوتبال در ورزشگاه شهید شیرودی با دکتر شیرازی جلسه برگزار کردند. این جلسه با حضور د...

نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان های استان تهران با حضور در ساختمان هیئت فوتبال در ورزشگاه شهید شیرودی با دکتر شیرازی جلسه برگزار کردند.

این جلسه با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت استان تهران، سرکار خانم هاشمی نایب رئیس بانوان هیئت استان تهران، خانم نصیری دبیر کمیته بانوان هیئت فوتبال، خانم مبری مسئول کمیته آموزش و مربیان و نواب روسای حوزه ها و شهرستان های تهران خانم ها: نوایی(شمال شرق)، آبی(شمال غرب)، غلامپور(شمیرانات)، رحیم بخش(رباط کریم)، فتحی(چهاردانگه)، توسلی(شهرقدس)، حیدری(باقرشهر)، سیاهلو(شهریار)، حسن زاده(اسلامشهر)، علی یاری(ملارد)؛ برگزار گردید.

در این جلسه نواب روسای حوزه ها و شهرستان های تهران مشکلات خود را با رئیس هیئت در میان گذاشتند و در رفع موانع موجود برای فعالیت بهتر در حوزه ها و شهرستان ها از دکتر شیرازی یاری خواستند.

دکتر شیرازی ضمن تشکر از فعالیت بانوان در حوزه ها و شهرستان های تهران ضمن تاکید بر انجام مسابقات به شکل مطلوب تر به نواب روسای حاضر در جلسه قول مساعد داد تا مشکلات بانوان را در حضور روسای هیئت هایشان مطرح و مرتفع سازد.

همچنین مقرر گشت هیئت هایی که در حوزه بانوان با مشکل رو به رو هستند جلساتی را با حضور رئیس هیئت شان و سرکار خانم هاشمی نایب رئیس هیئت استان تهران ترتیب دهند تا سرعت بیشتری برای حل مشکلات در دستور کار قرار گیرد.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز