جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های شرق تهران
0
0
0

جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های شرق تهران

پنجشنبه, 9 دی 1395 - 09:17 بعد از ظهر - 29 December 2016
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1187 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1305لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1305/
جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های شرق تهران

رؤسای هیئت های فوتبال شرق استان تهران با رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران به میزبانی هیئت بومهن و پردیس تشکیل جلسه دادند. در این جلسه که با حضور دکتر شیراز...

رؤسای هیئت های فوتبال شرق استان تهران با رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران به میزبانی هیئت بومهن و پردیس تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رئیس و رضا عابدینی دبیر هیئت تهران برگزار می شد آقایان سید زاده(بومهن و پردیس)، فتاحی (لواسانات)، طیبی(دماوند)، نام آور( (فیروزکوه) و تبار(پاکدشت) حضور داشتند.

اعضای حاضر در جلسه در خصوص برسی طرح استعدادیابی سال 95 که در سطح استان تهران برگزار شده بود به بحث و تبادل نظر پرداختند و محاسن و مشکلات طرح استعدادیابی برگزار شده را مورد کنکاش قرار دادند تا با هم اندیشی مناسب این طرح را به شکل هرچه بهتر در دوره های بعدی برگزار نمایند.

در ادامه جلسه رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان های شرقی استان به هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات در شهرستان های توابع تاکید داشتند و خواستار برنامه ریزی مناسب به منظور بهبود هرچه بیشتر امکانات سخت افزاری در سطح شهرستان های شرقی استان تهران شدند.

در پایان رؤسای شهرستان های شرقی استان تهران گزارشی از عملکرد ماه های اخیر خود را در اختیار رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران قرار دادند تا فعالیت شهرستانهایشان توسط هیئت تهران مورد برسی و ارزیابی بیشتر قرار گیرد.


مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز