جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال برگزار شد
0
0
0

جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال برگزار شد

پنجشنبه, 18 آذر 1395 - 04:47 بعد از ظهر - 8 December 2016
:: مقالات
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 1193 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1280لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1280/
جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال برگزار شد

جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان تهران با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت، رضا عابدینی دبیر، سرکار خانم هاشمی رئیس کمیته بانوان و رضا لک عضو هیئت رئیسه برگزار شد. ...

جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان تهران با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت، رضا عابدینی دبیر، سرکار خانم هاشمی رئیس کمیته بانوان و رضا لک عضو هیئت رئیسه برگزار شد.


در این جلسه که در دفتر دکتر شیرازی برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه در خصوص هزینه تاسیس و تمدید پروانه های مدارس فوتبالی که در سطح استان تهران در سال 96 قصد فعالیت دارند، ورودیه های تیم های شرکت کننده در لیگ برتر، دسته اول و دسته دوم در فصل 96 و همچنین بحث تامین آمبولانس های اورژانس 115 و عدم استفاده از آمبولانس های خصوصی به دلیل اجازه نداشتن انتقال مصدوم اورژانسی به بمارستان های تهران در بازی های سطح استان بحث و گفتگو کردند ( در حال حاضر فقط آمبولانس های 115 اجازه انتقال مصدومان اورژانسی را به بیمارستان های تهران دارند )

در ادامه اعضای حاضر هیئت رئیسه در خصوص نفرات پیشنهادی حوزه ها و شهرستان های استان تهران برای اعضای هیئت رئیسه شان که متشکل از دبیر و دو عضو دیگر می باشد به برسی شرایط و رزومه نفرات معرفی شده پرداختند و تعدادی از نفرات را برای تصدی پست های معرفی شده تایید نمودند و مدارکشان برای ارسال حکم هایشان ارسال نمودند.
مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز