جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران
+1
1
0

جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران

به گزارش پایگاه خبری هیدت فوتبال استان تهران، جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران... 5 out of 5 based on 1 ratings.

جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران

جمعه, 25 تیر 1395 - 03:29 بعد از ظهر - 15 July 2016
:: خبر
  • هیئت فوتبال استان تهران
  • »
  • خبر
  • »
  • جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران

نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 799 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1093لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1093/
جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران

به گزارش پایگاه خبری هیدت فوتبال استان تهران، جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران...

به گزارش پایگاه خبری هیدت فوتبال استان تهران، جلسه مشترك هم انديشي رؤسا، نواب رئيس و دبيران هيئت هاي ورزشي با رؤساي حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران به منظور تعامل و هماهنگي بيشتر در سالن همايش هاي آكادمي ملي المپيك برگزار گرديد. 
در اين جلسه ميرزاآقابيك معاون توسعه امور ورزش اداره کل با اشاره به اينكه در سال94 صعود چند پله اي استان تهران در ارزشيابي وزارت از رتبه12 به استان ويژه، قابل تقدير است، افزود: اميدواريم در تهران اين روند ادامه پيدا كند و حضور گل محمدي كه از بدنه ورزش اداره كل است مي تواند آينده خوبي را ترسيم نمايد.
در ادامه اين جلسه منتخبي از روساي هيئت ها و ادارات با بيان ديدگاهها و نظرات خود خواستار تعامل هر چه بيشتر بين ادارات و هيئت هاي ورزشي شدند و به بيان نقطه نظرات پرداختند.

 

در اين جلسه صميمانه هيئت هاي كشتي، جودو، واليبال و دووميداني كه ورزشكاران شان سهيمه المپيك دارند با اعلام حمايت از ورزشكاران خود، از مشكلات پشتيباني و حمايتي المپين ها گفتند و از مدير كل ورزش و جوانان خواستار نگاه ويژه براي رشته هاي المپيكی شدند.
در ادامه اين جلسه، زرنگار رئيس حوزه شمالغرب و نامني رئيس اداره ورزش و جوانان شميرانات به نمايندگي از حوزه ها و ادارات شهرستان پيرامون محورهاي مختلفي از جمله صدور احكام رؤساي هيئت ها، تعامل جدي هيئت هاي توابع، توسعه پايدار و مشاركت بيشتر در برنامه هاي استاني به بیان دیدگاه ها پرداختند.
در اين جلسه مدير كل ورزش و جوانان استان تهران با قدرداني از مديران ورزش و جوانان پایتخت گفت: در جمع عزيزاني هستم كه حضور آنه به ما یادآوری می کند که احترام به پيشكسوت بايد در اولويت باشد و به همين منظور از همه مديراني كه در اداره كل طي سالهاي گذشته تلاش كردند، قدرداني مي كنم.
رضا گل محمدي در ادامه افزود: رويداد المپيك بزرگترين ميدان ورزشي جهان است و بايد تو جه ويژه اي به هيئت ها و ورزشكاران المپيكي نمائيم تا در آينده سهم استان تهران بيشتر از وضعيت فعلي باشد.
وی در ادامه گفت: بعضي از هيئت ها در چارچوب ساختاري، هنوز كامل نشده اند، بحث توسعه عمومي، همگاني و برنامه ريزي ورزش قهرماني را بايد جدي گرفت و در اين زمينه ها تلاش اثربخشی بايد صورت گيرد.

 

وي در بخشي ديگر از صحبت هاي خود با اشاره به نقش مديريتي اداره كل و ادارات تابعه و همچنين هيئت ها افزود: بايد براي توسعه ورزش قهرماني برنامه ريزي كرد، نه باشگاه داري. خيلي ها فكر مي كنند چنانچه مكاني ورزشي داشته و به دنبال كسب درآمد باشند، به ورزش خدمت كرده اند، در صورتي كه از اصل كار كه همان برنامه ريزي است، فاصله گرفته ايم و به دنبال درآمدزايي بوده ایم که بايد از اين نگاه دوري كنيم. اين همان ضربه ايست كه به بدنه ورزش وارد شده است. وقتي قرار است هيئتي كار درآمدزائي داشته باشد ما هم مجبوريم يك بخش از اماكن ورزشي را به بخش خصوصي بدهيم كه با رعايت تمامي قوانين، مديريت رشته ورزشي را در باشگاه داري دنبال نمايد.
مدير كل ورزش و جوانان با اشاره به استفاده از ظرفيت هاي خارج از اداره كل افزود: استفاده از ظرفيت هايي مانند فرمانداري ها، آموزش و پرورش، شهرداري ها و ..... بايد در دستور كار قرار گيرد. 
وی با ابراز گلايه از عدم حضور برخي از رؤساي هيئت هاي ورزشي در این نشست گفت: رياست هيئت هایي كه در این جلسات که طي سال شايد دو يا سه بار به طور مشترك برگزار مي شود، شركت نمي کنند، چگونه مي توانند به هيئت خود رسيدگي نموده و مشكلات ورزشكاران تحت پوشش خود را مرتفع و يا به امورات آنها رسيدگي نمايد. اگر ورزشكاري نتواند با رئيس هيئت خود ارتباط داشته باشد، چگونه مي توان انتظار داشت مشكلات رشته هاي ورزشي برطرف شود.

 

گل محمدي با اشاره به نقش مديريتي اداره كل ورزش و جوانان، ادارات و هيئت هاي ورزشي گفت: اعتقاد من اين است كه ما متولي ورزش نيستيم، ما دبير ورزش هستيم. متولي ورزش، دستگاه هايي هستند كه مي توانند نقش اساسي در اين امر داشته باشند؛ مانند سپاه و بسيج، آموزش و پرورش، شهرداري ها و بايد به نحو مقتضي از اين فرصت ها استفاده كنيم.
وی با اشاره به عصر ارتباطات و اهميت انتقال اخبار افزود: بعضي از هيئت هاي ورزشي، سايت خبري فعال ندارند، جلسات هيئت رئيسه را برگزار نمي كنند و هيئت رئيسه مشخصي هم ندارند و يا صورتجلسه ها را ارسال نمي کنند. به طور جدي خواستارم که اين موضوعات بيشتر پيگيري شود، چرا كه ارزيابي و عملكرد ادارات كل ورزش و جوانان كشور براساس عملكرد ادارات و هيئت ها محاسبه مي شود. چنانچه به موقع عملكردها ارسال نشود، تلاش هاي انجام شده منظور نخواهد شد و جايگاه اداره كل تنزل مي يابد. 
گل محمدي افزود: از اين رو وقتي مسابقه برگزار یا تيم اعزام مي كنيد و جلسات متعدد و كلاس هاي آموزشي دارید، اگرخبري ارسال نشود، يعني هيچ كاري صورت نگرفته است.

وي با تاكيد براي ايجاد يك روابط عمومي قوي و كارآمد در هيئت ها گفت: حتماً از نيروي متخصص و كارآمد در بخش روابط عمومي بايد استفاده شود و تمامي هيئت ها دراين بخش پر رنگ و قوي عمل نمايند. بايد ديده شويم واگرارتباطي نباشد، ديده نخواهيم شد.
گل محمدي با بيان اينكه بايد جايگاه هيئت ها در فدراسيون ها ارتقاء يابد، گفت: روسا و مسئولين هيئت ها بايد در فدراسيون ها و جوامع بين المللي براي خود جايگاه تعريف كنند و حضور چشمگيري داشته باشند. كرسي هاي مختلف در فدراسيون ها و حتي جوامع بين المللي يكي از ملاك هاي ارزشيابي است تا بتوانيم از این طریق از سهم ورزش تهران دفاع نمائيم.
وی در بخش پاياني از نقش پر رنگ و كارآمد بانوان گفت و ادامه داد: اميدوارم در رشته هايي كه امكان پذير باشد بانوان سكاندار شوند و حمايت كنيم تا مسئوليت پذير شوند.
مدیرکل از رؤساي هيئت ها خواست تا به بانوان نقش بدهند واز آنان فقط به عنوان جانشين استفاده نكنند.
به گفته گل محمدي، ما به بعضي از رشته هاي ورزشي به خاطر حقانيت بانوان در جوامع بين المللي بايد بيشتر توجه كنيم و در عمل هم اثبات شده كه در رقابتهاي جهاني توسط بانوان مدالهاي با ارزشي براي كشور به ارمغان آمده است.

در خاتمه دکتر شیرازی رییس هیأت فوتبال استان تهران، از مدیرکل محترم درخواست نمودند تا به هیأت فوتبال استان تهران یک زمین فوتبالی یا یک سالن فوتسالی اختصاص دهند تا مسابقات هیأت فوتبال در آنجا برگزار گردد. پیشنهاد گردید تا مجموعه ورزشی کوثر که به تازگی بازسازی گردیده در اختیار هیأت فوتبال استان تهران قرار گیرد.

مرتبط با موضوع
ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی کاربر لطفا به مدیران را اطلاع دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به سایت قطع خواهد شد.


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز