تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طهماسبی-داور فوتبال کشور
0
0
0

تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طهماسبی-داور فوتبال کشور

چهارشنبه, 2 تیر 1395 - 06:06 بعد از ظهر - 22 June 2016
:: خبر
نويسنده : روابط عمومیبدون نظر [ 988 ] بازدید
A-
A+
شناسه : 1063لینک : http://www.football-tehran.com/i_post_1063/
تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طهماسبی-داور فوتبال کشور

  به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طهماسبی-داور فوتبال کشور برگزار شد. گفتنی است،  در این دیدار مه...

 به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طهماسبی-داور فوتبال کشور برگزار شد. گفتنی است، در این دیدار مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، دکتر حبیب اله شیرازی-رئیس هیات فوتبال استان تهران، علی اکبر طاهری-مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، فریدون اصفهانیان- عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته داوران حضور داشتند.

در ادامه کریم طهماسبی-پدر شهید مدافع حرم ضمن بیان خاطراتی از دوران داوری شهید مهدی طهماسبی گفت: همواره اخلاق مداری و داشتن روح پهلوانی در صحبتها و رفتار ایشان مشهود بود و علیرغم مشکلات مالی که داشت، برنامه های متعددی را برای جذب جوانان کشور به ورزش و به خصوص فوتبال صرف می کرد.

وی ادامه داد: حضور فرزند من از جامعه فوتبال در میان شهدای مدافع حرم باعث افتخار است و ایشان همواره در صحبتهای خود تاکید داشت که چنانچه در حال حاضر و برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) هزینه نکنیم، می بایست ده ها برابر آنرا صرف دفاع از کشور کنیم.
وی در پایان ضمن ارائه وصیت نامه ای از شهید طهماسبی به رئیس فدراسیون گفت: از فدراسیون فوتبال به خاطر این دیدار تشکر می کنم و امیدوارم همه ما بتوانیم راه شهدای عزیز را ادامه داده و یادشان را زنده نگاه داریم.
لازم به توضیح است، پدر، مادر، همسر و دو فرزند6 ساله و 11ماهه شهید نیز در این دیدار حضور داشتند.

 

تصاویر مرتبط
  • تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم طهماسبی-داور فوتبال کشور
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

در صورت تساوی امتیازها در مسابقات دسته اول و دوم تهران، رتبه بندی تیم ها به چه شکل باشد؟
  • 1 - تفاضل گل
  • 2 - نتیجه بازی رو در رو
ثبت رای مشاهده نتایح

گالری عکس

جدول

# نام تيم بازي تفاضل امتياز