:: شنبه, 18 اردیبهشت 1400

ادامه ممنوعیت فعالیت فوتبالی در استان تهران به دلیل ویروس کرونا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 399 ] - سه شنبه, 7 اردیبهشت 1400
ادامه ممنوعیت فعالیت فوتبالی در استان تهران به دلیل ویروس کرونا

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با عنات به اینکه وضعیت کرونای استان تهران همچنان در وضعیت قرمز و بحرانی می باشد لذا به اطلاع کلیه تیم ها و باشگا...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، با عنات به اینکه وضعیت کرونای استان تهران همچنان در وضعیت قرمز و بحرانی می باشد لذا به اطلاع کلیه تیم ها و باشگاه ها و مراکز آموزشی و آکادمیک فعال ذر  استان تهران می رساند که پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و اطلاعیه های قبلی در خصوص ممنوعیت فعالیت مسابقات و تمرین فوتبال به علت اوضاع بحرانی شیوع کرونا مجددا اعلام می گردد که درجهت حفظ سلامتی ورزشکاران و خانواده های ایشان هر گونه فعالیت ورزشی فوتبال تا قبل از آرام شدن اوضاع کرونا در تهران ممنوع می باشد.
بدیهی است اقدام به هر گونه فعالیت فوتبالی اعم از آموزش و تمرینات و مسابقات فقط با تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا و اعلام هیئت فوتبال و حتما پس از گذر از دوران بحرانی کرونا ممکن خواهد بود.
شایان ذکر است با توجه به اینکه بازرسان و واحدهای نظارتی در حال رصد فعالیت ورزشگاه ها می باشند، در صورت مشاهده و گزارش، این مجموعه ها با پلمب مواجه خواهند شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول