:: دوشنبه, 30 فروردین 1400

هیات فوتبال در کنار اداره ورزش و فدراسیون برای جمع آوری کمک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 524 ] - دوشنبه, 19 فروردین 1398
هیات فوتبال در کنار اداره ورزش و فدراسیون برای جمع آوری کمک

هیات فوتبال استان تهران در کنار اداره ورزش و جوانان استان تهران و سازمان لیگ برتر کشور به منظور اعلام همبستگی، همدردی و همراهی سیل زدگان کشور  کمک های نق...

هیات فوتبال استان تهران در کنار اداره ورزش و جوانان استان تهران و سازمان لیگ برتر کشور به منظور اعلام همبستگی، همدردی و همراهی سیل زدگان کشور  کمک های نقدی و غیر نقدی فوتبال دوستان تهرانی را جمع آوری می کند.

مراسم گلریزان و سازمان های مردم نهاد جوانان، سه شنبه بیستم فروردین در سراسر کشور برگزار می شود و در تهران نیز با شعار "همراهی، همدلی و مهربانی ملی" و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مقابل ورزشگاه شیرودی برگزار خواهد شد. این مراسم ساعت 10 صبح مقابل درب اصلی مجموعه ورزشی شیرودی تهران با حضور قهرمانان، مدال آوران، بزرگان، پیشکسوتان ورزش و سازمان های مردم نهاد جوانان برگزار خواهد شد.

همچنین فوتبال دوستان تهرانی که مایلند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را پس از آن تاریخ به دست سیل زدگان برسانند می توانند با حضور در محل سازمان لیگ برتر کشور در کنار خانواده بزرگ فوتبال کمک های خود را تقدیم مسئولین نمایند تا به مناطق نیازمند ارسال گردد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول