:: شنبه, 27 دی 1399

گل محمدی: زیر ساخت ورزش تهران در همه جهات باید توسعه یابد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 981 ] - سه شنبه, 4 اردیبهشت 1397
گل محمدی: زیر ساخت ورزش تهران در همه جهات باید توسعه یابد

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم افتتاح ساختمان جدید هیئت فوتبال تاکید کرد: زیر ساخت ورزش تهران در همه جهات باید توسعه یابد. به گزارش پایگاه خبری هیا...

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم افتتاح ساختمان جدید هیئت فوتبال تاکید کرد: زیر ساخت ورزش تهران در همه جهات باید توسعه یابد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ در مراسم افتتاحیه ساختمان هیات فوتبال که با حضور داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، تاج رئیس فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، دکترشیرازی رئیس هیات فوتبال استان و روسای هیات فوتبال شهرستان ها انجام شد، رضا گل محمدی افزود: ظرفیت سازی باید هنر و سلیقه روسای هیئت ها باشد.

داورزنی نیز در این باره به خبرنگاران گفت: هیات فوتبال استان تهران، تاج و همکاران شان در فدراسیون فوتبال بالاخره دست به دست هم دادند تا همه دوستان این اتفاق خوب را رقم بزنند و در این ایام خوب شعبانیه شاهد افتتاح خانه هیات فوتبال استان تهران باشیم. وی ادامه داد:این اتفاق باعث شده تا جمع کسانی که در هیات فوتبال استان کار می کنند و دپارتمان های مختلف از این بابت خیال شان راحت باشد. به جز آن، تمام علاقمندانی که در کل تهران فوتبال را دنبال می کنند بالاخره جایی را دارند که می توانند به آنجا سر بزنند و در واقع خانه خودشان بدانند. به تمامی کسانی که کمک کردند این اتفاق خوب رقم بخورد و هیات فوتبال استان تهران در یک جا دایر شود، خسته نباشید و تبریک می گوییم.

مهدی تاج نیز در مراسم افتتاح ساختمان هیات فوتبال استان تهران، گفت: استان تهران یکی از پویاترین استان های فوتبالی ماست که مسابقات فراوانی در تمام رده های سنی در آن برگزار می شود. برای این که هیات های فوتبال استان ها بتوانند برنامه ریزی خوبی برای تقویم فوتبالی خودشان داشته باشند، لازم است که یک ساختمان برای خودشان داشته باشند تا بتوانند با خیال راحت به برنامه ریزی مسابقات بپردازند.

وی در ادامه گفت: هیات فوتبال استان تهران در سال ۲۳ هزار مسابقه برگزار می کند. حیف بود که آنها هیچ ساختمان مشخصی نداشته باشند. در حال حاضر هم ساختمان مستقلی افتتاح شده و امیدوارم که مسابقات استان تهران را سامان بدهند و با این افتتاح فوتبال تهران مثل گذشته فعال باشد.

حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال تهران در حاشیه افتتاح این ساختمان گفت: امیدوارم با این اقدام، فوتبال تهران در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد و همه مسئولان دست به دست هم دهند تا فوتبال تهران در مسیری که ۶۰ سال پیش آغاز کرد، حرکت کند.

گفتنی است ساختمان جدید هیات فوتبال استان تهران، امروز دوشنبه با حضور مقامات ارشد وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در خیابان استاد نجات اللهی (خیابان ویلا) افتتاح شد. پیش تر مسئولین هیات فوتبال استان تهران در ورزشگاه شیرودی (امجدیه) کارهای روزمره خود را انجام می دادند، اما ساختمان در مالکیت هیات فوتبال قرار نداشت و با مشکلات زیادی مواجه بودند که با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان، ساختمان جدید در مالکیت هیات فوتبال استان تهران قرار گرفت.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول