:: پنجشنبه, 10 مهر 1399

سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 787 ] - دوشنبه, 30 بهمن 1396
سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور برگزار شد

سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور با حضور رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران...

سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور با حضور رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ سمینار روسای کمیته داوران استانهای کشور با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، سعید قاسمی، فریدون اصفهانیان، علی سهرابی، سیدرضا غیاثی و علیرضا یزدانی رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران و سایر 30 رییس کمیته داوران استان های کشور برگزار شد.

در این جلسه که به منظور تبادل نظر و هم اندیشی برای امور داوری کشور برگزار شد با پیشنهاد اعضا تصویب شد آکادمی داوری فوتبال توسط فدراسیون فوتبال تشکیل شود و همچنین مدارس داوری فوتبال توسط هیات های فوتبال افتتاح گردد.

در ادامه این جلسه پیشنهاد تغییراتی در برخی از مفاد اساسنامه کمیته داوران توسط اعضا ارائه شد و تصمیم گیری شد این پیشنهادات حداکثر تا تاریخ 25 اسفندماه به فدراسیون فوتبال ارسال گردد تا در جلسات آینده کمیته داوران فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گیرد. 

در این مراسم مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خیر مقدم به روسای کمیته های داوران استانها و تبریک بخاطر قهرمانی تیم ملی فوتسال و اینکه داوران در رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا خوب سوت زدند،  گفت: بهبود امور وضع داوری ، آموزش، روند رو به رشد و ارتقا کیفیت و کمیت سطح داوری از مهمترین اهداف ما محسوب شده که خوشبختانه با تلاش و پشتکار شما عزیزان در استانهای کشور، شاهد روند مطلوب و مثبتی در این زمینه هستیم.

همچنین محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع روسای کمیته داوران استانهای  کشور ضمن ارج نهادن به جایگاه ویژه داوری و پیشکسوتان این عرصه گفت:  این ارتباط مستمر کمیته های فدراسیون با کمیته های همنام خود در هیات های فوتبال می تواند به توسعه و رشد آن کمک بسزایی کند.نشتسهای مختلفی با دبیران استانها، روابط عمومی، روسای فوتبال ساحلی و طی چند روز آینده با روسای مالی استانها برگزار می کنیم تا بتوانیم با بهره گیری از نقطه نظرات مختلف، در جهت رشد و موفقیت بیش از پیش فوتبال گام برداریم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول