:: پنجشنبه, 7 اسفند 1399

اعلام آیین نامه مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 96

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2593 ] - چهارشنبه, 19 مهر 1396
اعلام آیین نامه مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 96

آیین نامه مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 96 اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، آیین نامه مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 96 از س...

آیین نامه مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 96 اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، آیین نامه مسابقات دسته دوم استان تهران در فصل 96 از سوی کمیته مسابقات اعلام گردید که کلیه متقاضیان می توانند جهت مشاهده آیین نامه به قسمت فرم ها آیین نامه های سایت هیات فوتبال مراجعه نمایند.

http://www.football-tehran.com/i_epage/aeen-name-lig-bartar/

شایان ذکر است قراردادهای 3 برگی مابین باشگاه با بازیکن / کادر فنی نیز تغییر نموده است که کلیه باشگاه ها با مراجعه به واحد مربوطه می توانند قراردادهای مسابقات را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است آیین نامه مسابقات تغییرات عمده ای نموده است که مهمترین تغییرات به قرار زیر اعلام می گردد. گفتنی است مهمترین تغییر مربوط به ماده 6 بند 9 می باشد:

ماده 3، بند 37: زمین و ساعت میزبانی باشگاه باید حداقل 14 روز قبل از برگزاری مسابقه اعلام گردد و پس از آن امکان هیچگونه تغییر را ندارد. چنانچه باشگاه نتواند در زمان اعلام شده میزبان مسابقه باشد، بازی سه بر صفر به نفع حریف وی اعلام خواهد شد و هیئت فوتبال هیچ گونه مسئولیتی پیرامون این موضوع نخواهد داشت. (به استثنای شرایط فورس ماژور)

ماده 5، بند 3: در صورت تاخیر در برگزاری مسابقه به ازای هر 10 دقیقه تاخیر، باشگاه مقصر مبلغ 000/000/ 2 ریال جریمه خواهد شد. در صورت تاخیر در ورود به زمین و شروع مسابقه در نیمه دوم، به ازای هر یک دقیقه تاخیر، باشگاه مقصر مبلغ 500/000 ریال جریمه خواهد شد.

ماده 6، بند 5: با توجه به عدم تمدید زمان نقل و انتقالات، هر باشگاه باید لیست اسامی خود را که به امضاء مدیرعامل و مهر باشگاه (هر دو صفحه) رسیده است حداکثر تا تاریخ 10 آبان 96 تحویل نماید و می تواند 9 بازیکن آزاد را پیش از شروع مسابقات به لیست خود اضافه نماید. هیئت فوتبال تنها ملزم به تحویل کارت های بازیکنانی است که در لیست اولیه باشگاه قرار گرفته اند و تا تاریخ 10 آبان تحویل هیئت فوتبال شده اند. کارت بازی مابقی بازیکنان، برای حضور در هفته دوم مسابقات صادر خواهد شد. پس از تحویل لیست اسامی اولیه، باشگاه جهت اضافه نمودن بازیکن یا کادر فنی جدید به لیست خود باید کتبا درخواست خود را به هیئت فوتبال ارائه نماید.

بند 6: در صورتی که باشگاهی به هر دلیل موجه یا غیر موجهی لیست اسامی خود را تا پیش از اتمام نقل و انتقالات تحویل مسئول رده مربوطه نماید به منزله انصراف از حضور در مسابقات بوده و آن باشگاه از جدول کنار گذاشته خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

بند 7: باشگاه ها موظفند گواهی امضاء بازیکن یا کادر فنی خود را که توسط دفتر اسناد رسمی تایید شده باشد در هنگام تحویل قرارداد ارائه نمایند. برای بازیکنان   زیر 18 سال (زیر سن قانونی)، تنها ارائه گواهی امضای ولی/ قیم قانونی بازیکن الزامی می باشد.

بند 9: با توجه به ارائه گواهی امضاء بازیکن و یا ولی/ قیم قانونی بازیکن زیر 18 سال (زیر سن قانونی)، امضای دفتر هیئت فوتبال دیگر نیاز نمی باشد و تاییدیه امضاء به همراه ارائه مدرک شناسایی معتبر با عکس روز کفایت خواهد نمود. همچنین دیگر نیازی به ارائه فرم تعهدنامه محضری برای بازیکن زیر 18 سال نمی باشد.

بند 10: هر باشگاه حداکثر می تواند از 2 بازیکنی که از مسابقات لیگ برتر تهران فسخ قرارداد دوطرفه نموده باشند و از 3 بازیکنی که از مسابقات دسته اول تهران فسخ قرارداد دوطرفه نموده باشند استفاده نمایند.

 

 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول