:: جمعه, 4 مهر 1399

اسامى تيم فوتبال زير ١٢سال منتخب تهران نهايى شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1564 ] - پنجشنبه, 2 شهریور 1396

اسامى تيم فوتبال زير ١٢سال منتخب تهران نهايى شد

ليست اسامى تيم فوتبال زير ١٢سال منتخب تهران نهايى شد . به گزارش پایگاه خبری هیوت فوتبال استان تهران؛ با توجه به نزديك شدن به برگزارى فستيوال ملى پسران در شهريو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اسامى تيم فوتبال زير ١٢سال منتخب تهران نهايى شد

ليست اسامى تيم فوتبال زير ١٢سال منتخب تهران نهايى شد . به گزارش پایگاه خبری هیوت فوتبال استان تهران؛ با توجه به نزديك شدن به برگزارى فستيوال ملى پسران در شهريو...

ليست اسامى تيم فوتبال زير ١٢سال منتخب تهران نهايى شد .

به گزارش پایگاه خبری هیوت فوتبال استان تهران؛ با توجه به نزديك شدن به برگزارى فستيوال ملى پسران در شهريور ماه امسال ، تيم منتخب تهران ليست اسامى خود را نهايى كرد .

مردادماه امسال با شركت بيش از ١٢٠٠ بازيكن برتر مدارس فوتبال و در سه روز متوالى و سه رده سنى ، فستيوال مدارس فوتبال استان تهران با موفقيت برگزار گرديد و استعداديابان برتر استان ، نفرات برگزيده را به كميته جوانان و استعداديابى هيئت فوتبال تهران معرفى نمودند .

در اين راستا كميته استعداديابى استان تهران ، اسامى برگزيدگان فستيوال استانى را طبق برنامه اى مدون و با توجه به شرايط سنى و امتيازات كسب نموده و در ليست هاى مجزا به تمرينات انتخابى فراخواند .
 
در نهايت پس از طى چندين مرحله انتخابى ، نفرات برگزيده با تصميم نهايى استعداديابان برتر استان به هيئت فوتبال تهران اعلام گرديدند تا به لطف پروردگار به عنوان نماينده اى سربلند ، حضورى موفق در فستيوال كشورى امسال را تجربه كنند .


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول