:: شنبه, 30 شهریور 1398

تیم فوتسال هیئت فوتبال به نیمه نهایی جام تدبیر رسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 939 ] - یکشنبه, 7 خرداد 1396

تیم فوتسال هیئت فوتبال به نیمه نهایی جام تدبیر رسید

تیم فوتسال هیئت فوتبال استان تهران به جمع چهار تیم نهایی مسابقات جام تدبیر راه یافت. به گزارش هیئت فوتبال استان تهران؛ تیم فوتسال هیئت فوتبال که در مرحله یک چه... 3 out of 5 based on 2 ratings.
تیم فوتسال هیئت فوتبال به نیمه نهایی جام تدبیر رسید

تیم فوتسال هیئت فوتبال استان تهران به جمع چهار تیم نهایی مسابقات جام تدبیر راه یافت. به گزارش هیئت فوتبال استان تهران؛ تیم فوتسال هیئت فوتبال که در مرحله یک چه...

تیم فوتسال هیئت فوتبال استان تهران به جمع چهار تیم نهایی مسابقات جام تدبیر راه یافت.


به گزارش هیئت فوتبال استان تهران؛ تیم فوتسال هیئت فوتبال که در مرحله یک چهارم نهایی شنبه شب به مصاف تیم مبنا کارت آریا رفته بود موفق شد با حساب 5 بر 1 این تیم را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام تدبیر صعود کند.

در دیگر مسابقات مرحله یک چهارم نهایی بانک سامان با حساب 2 بر صفر آریا همراه را شکست داد، بانک دی 4 بر 1 بانک تجارت را مغلوب کرد و بانک صادرات با حساب 5 بر 3 مقابل بانک سرمایه به برتری رسید.

تیم فوتسال هیئت فوتبال در مرحله نیمه نهایی می بایست جمعه شب برای رسیدن به فینال بازی ها در مقابل بانک سامان صف آرایی کند.

نخستین دوره مسابقات فوتسال  جام تدبیر با حضور 24 تیم و با شعار حمایت از دانش آموزان محروم از اول اردیبهشت در سالن ورزشی بانک تجارت آغاز شده است و تا 19 خرداد ادامه دارد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول