:: سه شنبه, 28 خرداد 1398

قدردانی هیئت فوتبال از عوامل برگزار کننده رقابت های لیگ برتر کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 708 ] - شنبه, 2 اردیبهشت 1396
قدردانی هیئت فوتبال از عوامل برگزار کننده رقابت های لیگ برتر کشور

با توجه به نزدیکی پایان رقابت های لیگ برتر کشور، هیئت فوتبال استان تهران که بیشترین میزبانی مسابقات را در کشور عهده دار بود بر خود لازم دید تا از عواملی که در...

با توجه به نزدیکی پایان رقابت های لیگ برتر کشور، هیئت فوتبال استان تهران که بیشترین میزبانی مسابقات را در کشور عهده دار بود بر خود لازم دید تا از عواملی که در این امر ما را یاری نمودند تشکر و قدردانی به عمل آورد.

لیگ شانزدهم که به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و قهرمان خود را نیز از استان تهران شناخته است از 4 مرداد 95 با میزبانی دو تیم پرسپولیس و استقلال از استان تهران در هفته اول آغاز خواهد شد و تا 14 اردیبهشت 96 به طور خواهد انجامید. در لیگ شانزدهم 5 تیم از استان تهران در مسابقات حاضر بودند و به طور میانگین هر هفته دو مسابقه توسط تیم های تهرانی میزبانی شد.

هیئت فوتبال استان تهران که مسئولیت برگزاری مسابقات در استان را عهده دار است توانست تمامی این مسابقات را با موفقیت و به شکل مطلوب و بدون مشکل خاصی برگزار نماید.

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی این رقابت ها بر خود لازم دیدیم از مسئولان فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، نیروی انتظامی تهران بزرگ، یگان ویژه تهران بزرگ، حراست وزارت ورزش و جوانان، مدیریت های مجوعه های ورزشی آزادی-تختی-دستگردی-صباشهر-شهرقدس، دادسرای استان تهران، اتوبوسرانی استان تهران، راهور غرب تهران، اورژانس استان تهران، اورژانس ناجی تهران، پزشکان ورزشگاه، و سایر مسئولین امنیتی-اجرایی که در برگزاری این رقابت ها ما را یاری نمودند تشکر و قدردانی نماییم و امیدوار باشیم تا در فصل آینده نیز بدون بروز مشکلی این وظیفه را به نحو احسن انجام دهیم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول