:: سه شنبه, 29 مرداد 1398

پاسخی بر غرض ورزی های بی پایان یک مجموعه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1300 ] - یکشنبه, 22 اسفند 1395

پاسخی بر غرض ورزی های بی پایان یک مجموعه

برنامه تلوزیونی نود و سایت این برنامه در ماه های گذشته حملات عجیب و مغرضانه ای را به صورت یکطرفه و بدون خواستن پاسخ را به هیئت فوتبال استان تهران داشته است و ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پاسخی بر غرض ورزی های بی پایان یک مجموعه

برنامه تلوزیونی نود و سایت این برنامه در ماه های گذشته حملات عجیب و مغرضانه ای را به صورت یکطرفه و بدون خواستن پاسخ را به هیئت فوتبال استان تهران داشته است و ...

برنامه تلوزیونی نود و سایت این برنامه در ماه های گذشته حملات عجیب و مغرضانه ای را به صورت یکطرفه و بدون خواستن پاسخ را به هیئت فوتبال استان تهران داشته است و به نظر می رسد این مجموعه با مطرح کردن بسیاری از مسائل خلاف واقع سعی بر سیاه نشان دادن فضای فوتبال پایه استان تهران دارد. در موارد مطرح شده از سوی این برنامه با مربیان گذشته تیم های تهرانی مصاحبه های متعددی انجام شده است اما حتی یک پاسخ از مسئولین رده های مربوطه هیئت فوتبال خواسته نشده است تا بخشی از مسائل مطرح شده روشن سازی شود. به عنوان مثال در هفته های گذشته شخصی ادعای فروش امتیاز تیم خود در رده نونهالان توسط هیئت فوتبال استان تهران را مطرح کرد ولی هیچگاه استعلامی از مسئول کمیته نونهالان هیئت فوتبال در این خصوص صورت نگرفت تا مشخص شود این تیم نه تنها مجوز ثبت شرکت ها را نداشته است بلکه حتی نامی هم برای تیم خود اعلام نداشته است و پس از شروع مسابقات درخواست اضافه شدن به جدول مسابقات را داشته که از لحاظ آیین نامه خلاف قانون می باشد و درآن زمان با درخواست ایشان موافقت نگردیده است و امتیاز این تیم به دلیل شرکت نکردن در مسابقات به یک لیگ پایین تر منتقل شده و فروش امتیازی در کار نبوده است. اما اینچنین مسائلی به راحتی علیه هیئت فوتبال مطرح می شود و به سادگی تریبون رسانه ملی در اختیار افرادی قرار داده می شود که صحت و سقم صحبت هایشان در هیچ کجا به تایید نرسیده است و به صرف حمله به هیئت فوتبال با آنها مصاحبه صورت می گیرد.

پس از مطرح شدن اینچنینی مسائلی، هفته گذشته سردبیر سایت نود در مصاحبه ای با دکتر شیرازی به انتقاد از رئیس هیئت فوتبال پرداخت که چرا تیم های تهرانی در مسابقات کشوری حاضر نمی شوند و چرا می بایست شرکت در کلاس های مربی گری برای همه افراد آزاد باشد!

روابط عمومی هیئت فوتبال استان تهران بنا به درخواست تعدادی از مربیان فعال در لیگ های تهران بر خود لازم دید تا با ارائه توضیحاتی در خصوص تیم های حاضر در مسابقات مناطق و کشوری و نحوه ورود مربیان به فوتبال پایه، اذهان عمومی را روشن سازد:

در خصوص حضور تیم های پایه تهران در مسابقات کشوری لازم به ذکر است هم اکنون تیمهای نونهالان ایرانمهر، نوجوانان پیکان، جوانان مقاومت و امیدهای پیکان و عقاب در مسابقات مناطق و کشوری با تیم های دیگر استان ها در حال رقابت می باشند و حتی تیمهای ایرانمهر، مقاومت، پیکان و عقاب که طی روزهای گذشته مسابقاتشان به پایان رسیده است به عنوان تیم های اول گروه خود به مرحله بعدی مسابقات صعود کرده اند د و بسیار عجیب می تواند باشد که مجری برنامه رادیویی از این موضوع آگاهی ندارد و یا نمی خواهد آگاهی داشته باشد!

در خصوص حضور افراد در کلاس های مربیگری باید گفت هیئت فوتبال ابتدا با قراردادن فیلترهایی چون شرایط سنی، عدم سو پیشینه، عدم اعتیاد و ... در ابتدای ثبت نام راه را برای ورود افراد نامرتبط با این رشته ورزشی بسته است اما پس از احراز شرایط ثبت نام توسط متقاضیان، آیا می توان به حضور فردی علاقه مند و موجه به حوزه مربیگری فوتبال ایرادی وارد دانست؟ آیا می توان حضور افراد در کلاس های آموزشی در هر حوزه ی ورزشی و یا غیر ورزشی را منع کرد؟ آیا می توان از اشخاص خارج از دایره بازیکنان فوتبال در هیچ کجای این ورزش بهره نبرد؟ به نظر می رسد این دوستان پرورش یافتن آکادمیک افراد برای مربیگری را نمی پسندند و یا حداقل آن را برای فوتبال تهران لازم نمی دانند.

هیئت فوتبال استان تهران مطمنئا خود را بدون اشکال و کاستی نمی داند و در جهت به حداقل رساندن این کمبودها شبانه روز در تلاش است تا بتواند فضایی بهتر از گذشته را برای فوتبال تهران مهیا نماید اما به راستی این حجم انتقاد غیر منصفانه از فضای فوتبال تهران به عنوان قلب فوتبال پایه کشور عجیب نیست؟


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول