:: سه شنبه, 29 مرداد 1398

فعالیت آکادمی گالاتاسرای در تهران غیرقانونی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1409 ] - دوشنبه, 16 اسفند 1395

فعالیت آکادمی گالاتاسرای در تهران غیرقانونی است

اخیرا مجموعه ای در تهران با نام اکباتان اقدام به برگزاری تمرینات فوتبال به عنوان نمایندگی آکادمی گالاتاسرای برای رده های پایه نموده است که هیئت فوتبال استان ت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فعالیت آکادمی گالاتاسرای در تهران غیرقانونی است

اخیرا مجموعه ای در تهران با نام اکباتان اقدام به برگزاری تمرینات فوتبال به عنوان نمایندگی آکادمی گالاتاسرای برای رده های پایه نموده است که هیئت فوتبال استان ت...

اخیرا مجموعه ای در تهران با نام اکباتان اقدام به برگزاری تمرینات فوتبال به عنوان نمایندگی آکادمی گالاتاسرای برای رده های پایه نموده است که هیئت فوتبال استان تهران ضمن عدم پذیرش چنین ادعایی، اعلام می دارد مجموعه نام برده هیچ گونه ارتباطی با باشگاه های مطرح اروپا از جمله گالاتاسرای، منچستریونایتد، یوونتوس و دورتموند که در تبلیغات خود ذکر نموده اند ندارد و هیچ گونه مجوزی نیز از هیئت فوتبال استان تهران نیز دریافت ننمونده اند.

بخش بازرسی هیئت فوتبال استان تهران با ورود به این موضوع، ضمن بررسی سوابق این مجموعه با تناقض هایی از سوی اذعان کنندگان رو به رو شد که پس از بررسی های بیشتر مراتب به مراجع ذی صلاح گزارش شده است.

لازم به ذکر است این مجموعه که خود را به نام باشگاه اکباتان تهران معرفی می نماید نیز هیچگونه مجوزی تحت عنوان باشگاه ورزشی از سوی کمیسیون ماده پنج اداره کل جوانان استان تهران ندارد.

هیئت فوتبال استان تهران از خانواده های فوتبال دوست درخواست دارد، جهت انتخاب مدرسه فوتبال یا آکادمی مناسب فوتبال به بخش مدارس فوتبال سایت رسمی هیئت فوتبال مراجعه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه موردی، ضمن استعلام لازم از هئیت فوتبال و یا تماس تلفنی با شماره 88837611 تماس حاصل نمایند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول