:: پنجشنبه, 31 مرداد 1398

حضور گسترده جامعه فوتبال در سوگ حضرت فاطمه زهرا(س)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 841 ] - چهارشنبه, 11 اسفند 1395
حضور گسترده جامعه فوتبال در سوگ حضرت فاطمه زهرا(س)

همزمان با سالروز شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم عزاداری و سوگواری آن حضرت با شرکت گسترده و پرشور جامعه فوتبال و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در حس...

همزمان با سالروز شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم عزاداری و سوگواری آن حضرت با شرکت گسترده و پرشور جامعه فوتبال و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در حسینیه فاطمیه بین الطلوعین برگزار شد.

در این مراسم معنوی و روحانی که مسئولین  فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، شهردار جمعه تهران، مدیران، پیشکسوتان، هواداران و اعضای تیم ملی نوجوانان و جوانان فوتبال حضور داشتند. استاد حاج رضا بکایی مدیر شورای گروه معارف صدا و سیما با ذکر خصوصیات کوثر خوبی ها، اسوه زنان عالم، حضرت صدیقه کبری به تشریح شخصیت بی نظیر این بزرگوار پرداخت و در بخشی از سخنانش خطاب به اهالی فوتبال گفت: شما ها که با حضور در چنین فضایی از فرهنگ و اخلاق اسلامی بهره مند می شوید، باید پیرو راه و روش زندگی ائمه اطهار(ع) باشید و آن را سر لوحه زندگی و حرفه ورزشی خود قرار دهید.

در ادامه این مراسم برادران حاج روح الله بازوبند و حاج حسین هوشیار از مداحان اهل بیت(ع) به مدیحه سرایی و نوحه خوانی پرداختند و فضای پر شوری از حزن و اندوه را به وجود آوردند و عاشقان مکتب اهل بیت (ع) به سینه زنی پرداختند و اشک ماتم ریختند.

این مراسم با سخنرانی حاجی خانی شهردار جمعه تهران و غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال و تقدیر از استاد از علی کاظمی، مهندس غلامرضا بهروان و مهدی محمدنبی سه چهره سرشناس و زحمتکش فوتبالی کشورمان توسط حاج محمدرضا یزدانی خرم رئیس سابق فدراسیون های والیبال و کشتی، محمدرضا ساکت مدیر سازمان تیم های ملی و دکتر شیرازی رئیس هیأت فوتبال استان تهران به پایان رسید.

هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال متوسلین به امام حسن مجتبی(ع) توسط کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، جمعیت حامیان هواداران فوتبال، شهردار جمعه تهران و هیأت فوتبال استان تهران ماهی یکبار برای کمک به پالایش فضای فرهنگی فوتبال بر پا می شود.

چهل و هشتمین جلسه هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال متوسلین به امام حسن مجتبی(ع) در شب دوشنبه 21 فروردین ماه 1396 که مصادف با ولادت با سعادت حضرت علی (ع)، روز 13 رجب است به میزبانی سازمان تیم های ملی فوتبال در آکادمی تیم ملی برگزار خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول