:: شنبه, 30 شهریور 1398

جلسه رئیس هیئت فوتبال با نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1273 ] - دوشنبه, 25 بهمن 1395
جلسه رئیس هیئت فوتبال با نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان ها

نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان های استان تهران با حضور در ساختمان هیئت فوتبال در ورزشگاه شهید شیرودی با دکتر شیرازی جلسه برگزار کردند. این جلسه با حضور د...

نواب روسای بانوان حوزه ها و شهرستان های استان تهران با حضور در ساختمان هیئت فوتبال در ورزشگاه شهید شیرودی با دکتر شیرازی جلسه برگزار کردند.

این جلسه با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت استان تهران، سرکار خانم هاشمی نایب رئیس بانوان هیئت استان تهران، خانم نصیری دبیر کمیته بانوان هیئت فوتبال، خانم مبری مسئول کمیته آموزش و مربیان و نواب روسای حوزه ها و شهرستان های تهران خانم ها: نوایی(شمال شرق)، آبی(شمال غرب)، غلامپور(شمیرانات)، رحیم بخش(رباط کریم)، فتحی(چهاردانگه)، توسلی(شهرقدس)، حیدری(باقرشهر)، سیاهلو(شهریار)، حسن زاده(اسلامشهر)، علی یاری(ملارد)؛ برگزار گردید.

در این جلسه نواب روسای حوزه ها و شهرستان های تهران مشکلات خود را با رئیس هیئت در میان گذاشتند و در رفع موانع موجود برای فعالیت بهتر در حوزه ها و شهرستان ها از دکتر شیرازی یاری خواستند.

دکتر شیرازی ضمن تشکر از فعالیت بانوان در حوزه ها و شهرستان های تهران ضمن تاکید بر انجام مسابقات به شکل مطلوب تر به نواب روسای حاضر در جلسه قول مساعد داد تا مشکلات بانوان را در حضور روسای هیئت هایشان مطرح و مرتفع سازد.

همچنین مقرر گشت هیئت هایی که در حوزه بانوان با مشکل رو به رو هستند جلساتی را با حضور رئیس هیئت شان و سرکار خانم هاشمی نایب رئیس هیئت استان تهران ترتیب دهند تا سرعت بیشتری برای حل مشکلات در دستور کار قرار گیرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول