:: یکشنبه, 31 شهریور 1398

امدادگران هوادار هیئت فوتبال جان هواداران را دربی نجات دادند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 928 ] - دوشنبه, 25 بهمن 1395
امدادگران هوادار هیئت فوتبال جان هواداران را دربی نجات دادند

امدادگران هوادار هیئت فوتبال استان تهران که با همکاری ایفمارک چند بازی ای است در ورزشگاه ها حاضرند تا به مشکلات هواداران فوتبال حین برگزاری مسابقه رسیدگی کنند...

امدادگران هوادار هیئت فوتبال استان تهران که با همکاری ایفمارک چند بازی ای است در ورزشگاه ها حاضرند تا به مشکلات هواداران فوتبال حین برگزاری مسابقه رسیدگی کنند در دربی هشتاد و چهارم نیز جان چندین نفر از هواداران پرسپولیس و استقلال را نجاب دادند.

در مهمترین و پر هیجان ترین بازی دور برگشت شانزدهمین دوره لیگ برتر که در هوای بارانی این روزهای تهران برگزار می شد، 36 امدادگر هوادار در بین تماشاگران حاضر بودند تا خیلی سریع به مشکلات هوادارانی که در استادیوم حاضر بودند رسیدگی کنند.

دکتر علی پورمند رئیس دپارتمان پزشکی هیئت فوتبال استان تهران و مسئول طرح امدادگر هوادار در گفتگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال گفت: در این بازی متسفانه 39 هوادار با مشکلات مختلفی رو به رو شدند که با حضور اعضای امدادگر هوادار این عزیزان مداوا شدند. 5 مورد تشنج، 5 مود چست پین تیپیک، 3 مورد هد تروما، 2 مورد هایپو گلیسمی و چندین مورد موارد دیگر برای هوادارن دو تیم پیش آمد که خوشبختانه توانستیم با حضور به موقع امدادگران هوادار به آنها رسیدگی کنیم و از بروز یک فاجعه جلوگیری نماییم.

دکتر پورمند ادامه داد: دربی بسیار سنگینی را از این حیث پشت سر گذاشتیم و حتی ظرفیت آمبولانس های حاضر در ورشگاه نیز پر شده بود و عزیزانی که نیاز به مراقبت های بیشتری داشتند را با آمبولانس به بیمارستان های فیاض بخش، لقمان پیامبر و دیگر بیمارستان ها اعزام نمودیم تا مشکل آنها زودتر مرتفع گردد.

هیئت فوتبال استان تهران امیدوار است با اجرای این طرح توانسته باشد خدمت کوچکی به علاقه مندان فوتبال در ورزشگاه های تهران انجام داده باشد و در ادامه مسابقات لیگ برتر نیز حضور مثمر ثمری در ورزشگاه ها داشته باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول