:: یکشنبه, 31 شهریور 1398

جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های شرق تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2000 ] - جمعه, 10 دی 1395
جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های شرق تهران

رؤسای هیئت های فوتبال شرق استان تهران با رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران به میزبانی هیئت بومهن و پردیس تشکیل جلسه دادند. در این جلسه که با حضور دکتر شیراز...

رؤسای هیئت های فوتبال شرق استان تهران با رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران به میزبانی هیئت بومهن و پردیس تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رئیس و رضا عابدینی دبیر هیئت تهران برگزار می شد آقایان سید زاده(بومهن و پردیس)، فتاحی (لواسانات)، طیبی(دماوند)، نام آور( (فیروزکوه) و تبار(پاکدشت) حضور داشتند.

اعضای حاضر در جلسه در خصوص برسی طرح استعدادیابی سال 95 که در سطح استان تهران برگزار شده بود به بحث و تبادل نظر پرداختند و محاسن و مشکلات طرح استعدادیابی برگزار شده را مورد کنکاش قرار دادند تا با هم اندیشی مناسب این طرح را به شکل هرچه بهتر در دوره های بعدی برگزار نمایند.

در ادامه جلسه رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان های شرقی استان به هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات در شهرستان های توابع تاکید داشتند و خواستار برنامه ریزی مناسب به منظور بهبود هرچه بیشتر امکانات سخت افزاری در سطح شهرستان های شرقی استان تهران شدند.

در پایان رؤسای شهرستان های شرقی استان تهران گزارشی از عملکرد ماه های اخیر خود را در اختیار رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران قرار دادند تا فعالیت شهرستانهایشان توسط هیئت تهران مورد برسی و ارزیابی بیشتر قرار گیرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول