:: پنجشنبه, 31 مرداد 1398

بازیکن نفت از کما خارج شد / تشکر خانواده مرادی از اهالی فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2307 ] - سه شنبه, 7 دی 1395
بازیکن نفت از کما خارج شد / تشکر خانواده مرادی از اهالی فوتبال

خانواده بازیکن جوان تیم نفت پس از بهبودی نسبی حال این بازیکن پیام تشکری از اهالی فوتبال منتشر کردند. ه نقل از وب سایت رسمی نفت تهران، امیر حسین مرادی که به دل...

خانواده بازیکن جوان تیم نفت پس از بهبودی نسبی حال این بازیکن پیام تشکری از اهالی فوتبال منتشر کردند.

ه نقل از وب سایت رسمی نفت تهران، امیر حسین مرادی که به دلیل گاز گرفتگی همچنان در بیمارستان بستری است سه روز پیش چشم هایش را باز کرده و روند بهبودی اش همه را امیدوار کرده است. خانواده امیر حسین مرادی در پیامی که در اختیار روابط عمومی باشگاه نفت قرار گرفت از جامعه فوتبال و ورزش کشور تقدیر و تشکر کرده اند. درپیام خانواده بازیکن تیم امید نفت آمده است: با عنایت خداوند رحمان و رحیم و دعای خیر مردم و همت پزشکان زحمتکش برادرم امیر حسین مرادی از حالت کما خارج شده و مجددا چشم به جهان گشود اما به دلیل اینکه بر اثر گاز گرفتگی فشار زیادی به ناحیه مغز وی وارد شده بود پزشکان گذشت زمان را عامل اصلی برای بهبودی کامل وی می دانند.

در اینجا به نوبه خود وظیفه می دانیم از جامعه ورزش و وزیر محترم ورزش و جوانان که جویای احوال امیرحسین بودند تقدیر و تشکر کنیم. سپاس ویژه داریم ازمالک باشگاه نفت که از لحاظ مالی و معنوی کم نگذاشته و نشان دادند که در ورزش برای ایشان سلامتی و بهبودی یک بازیکن تیم پایه بسیار اهمیت داشته و بدون اینکه بخواهند به دنبال مطرح کردن خود باشند ما و امیرحسین را تنها نگذاشتند. همچنین از آقای شهریاری مدیر عامل محترم باشگاه نفت که پیگیر وضعیت امیر حسین بودند ممنونیم.

از مدیریت محترم روابط عمومی باشگاه نفت، همه خبرگزاری ها،سایت ها و جراید ورزشی، برنامه های ورزشی صدا و سیما، برنامه نود و شخص آقای فردوسی پور که مردم عزیزمان را از وضعیت امیر حسین مطلع می ساختند کمال تشکر را داریم. همچنین از مدیریت آکادمی باشگاه نفت جناب آقای ناصر فریاد شیران و شعبان کمپانی سرمربی تیم امید و کادر فنی تیم های پایه نفت و تک تک بازیکنان تیم امید و همبازیان امیر حسین و کادر فنی و بازیکنان تیم بزرگسالان نفت بی نهایت ممنونیم و قدردان زحمات همه عزیزان هستیم که به ما در سخت ترین رورهای زندگی مان دلگرمی داده و در کنارمان بودند.

در نهایت بار دیگر از هموطنان شریف و با ایمان برای سلامتی و شفای کامل امیر حسین التماس دعا داریم. ان شاالله با دعای شما خوبان و کمک پروردگار امیر حسین سلامتی کامل را به دست آورده و به آغوش گرم خانواده و جامعه فوتبال بازگردد و او را سرحال و با انگیره در تیم امید و ان شاالله با حمایت آقای دایی در تیم بزرگسالان نفت ببینیم. به امید آن که امیر حسین خود با صدور پیامی از دعاها و حمایت های شما خوبان تقدیر و تشکر کند.

پدر، مادر و برادر امیر حسین مرادی


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول