:: شنبه, 30 شهریور 1398

در جواب شیطنت یک خبرگزاری: بازی کیا و سایپا با حضور نیروی انتظامی برگزار شده بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2638 ] - دوشنبه, 29 آذر 1395

در جواب شیطنت یک خبرگزاری: بازی کیا و سایپا با حضور نیروی انتظامی برگزار شده بود

ظهر امروز دیدار نونهالان سایپا و کیا به میزبانی تیم سایپا در ورزشگاه چمران برگزار شد که متسفانه در این دیدار پرحاشیه شاهد توهین هواداران سایپا به داور بازی و ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
در جواب شیطنت یک خبرگزاری: بازی کیا و سایپا با حضور نیروی انتظامی برگزار شده بود

ظهر امروز دیدار نونهالان سایپا و کیا به میزبانی تیم سایپا در ورزشگاه چمران برگزار شد که متسفانه در این دیدار پرحاشیه شاهد توهین هواداران سایپا به داور بازی و ...

ظهر امروز دیدار نونهالان سایپا و کیا به میزبانی تیم سایپا در ورزشگاه چمران برگزار شد که متسفانه در این دیدار پرحاشیه شاهد توهین هواداران سایپا به داور بازی و مهدی مهدوی کیا مدیر آکادمی کیا و بودیم.

در این دیدار عقب افتاده که از هفته بیست و دوم نونهالان لیگ برتر تهران برگزار می شد هواداران تیم سایپا که به نقل از حاضرین در ورزشگاه از خانواده های بازیکنان تیم سایپا بوده اند بارها به داور مسابقه توهین کردند و وی را متهم به دریافت پول از مهدوی کیا مدیر با اخلاق آکادمی کیا نمودند و کار را تا جایی پیش بردند که کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان در جواب آنها گفت مگر فینال جام جهانی است که اینچنین رفتاری از خود نشان می دهند و یک بازی رده نونهالان را اینطور به حاشیه می برند.

پس از پایان این بازی خبرنگار یکی از خبرگزاری ها طی تماسی با پرسشی شیطنت آمیز از رئیس هیئت فوتبال مدعی می شود که چرا نیروی انتظامی در این بازی حضور نداشته است تا جلوی روی دادن این اتفاقات را بگیرد و دکتر شیرازی در پاسخ اعلام می دارد بنده از این موضوع بی اطلاع هستم و باید با مسئول برگزاری بازی و ناظر دیدار صحبت کنم ولی اگر چنین مسئله ای روی داده باشد با ناظر بازی برخورد خواهد شد.
اما این خبرگزاری با انتخاب گلچینی کلمات و تیتری پر ابهام ذهن ها را به سمت سویی می برد که بازی بدون حضور نیروی انتظامی برگزار شده است و هیئت تهران در این مورد قصور داشته است. 

پس از این تماس بلافاصله با مسئول رده نونهالان و ناظر بازی ارتباط برقرار کردیم و متوجه شدیم نیرو انتظامی در بازی حاضر بوده است و هیچ مشکلی از نظر امنیتی در بازی ایجاد نشده است و فقط خانواده بازیکنان سایپا روی سکوها این توهین ها را به اسطوره فوتبال کشورمان انجام داده اند که خود جای تعجب دارد.

هیئت فوتبال استان تهران ضمن محکوم کردن اتفاقات امروز امیدوار است دیگر شاهد اینچنین رفتارهایی خصوصا از خانواده بازیکنانی که قرار است در آینده چرخ فوتبال این کشور را بچرخانند نباشیم و همگی با یاری یکدیگر برای رسیدن فوتبالی پویا و پاک تلاش نماییم.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول