:: سه شنبه, 29 مرداد 1398

گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها در مشهد برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2188 ] - شنبه, 4 دی 1395
گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها در مشهد برگزار شد

گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها صبح پنجشنبه با حضور مهدی تاج - رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و روسای هیئت های 32 استان ...

 گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها صبح پنجشنبه با حضور مهدی تاج - رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و روسای هیئت های 32 استان کشور در مشهد مقدس به میزبانی هیئت فوتبال این شهر برگزار شد.

در این جلسه که به برسی مسائل مختلف روز فوتبال ایران اختصاص داشت به بحث هایی  از جمله فوتبال پایه، حمایت از فوتبال بانوان، برگزاری مسابقات لیگ های کشوری، حق عضویت بازیکنان و .... پرداخته شد.

مهدی تاج در این گردهمایی اظهار کرد: مدتی است که روندی در جهت کاهش حاشیه های فوتبال انجام داده ایم و توفیقاتی حاصل شده است. همچنین حضور سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان باعث ایجاد وضعیت مناسب شده است و کاستی های فوتبال در حال جبران است.
رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با وضعیت فوتبال ایران تاکید کرد: در حوزه تیم های ملی وضعیت مناسبی داریم و تیم ملی بزرگسالان تیم اول آسیاست و اگر در آخرین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه بازی را می بردیم وضعیت برای صعود به جام جهانی بسیار مناسبتر می شد اما به دلیل وضعیت نامساعد زمین و فضای نامناسب شرایط برای پیروزی ایجاد نشد.
وی تاکید کرد: تغییرات در فوتبال باید بر اساس قوانین باشد زیرا تمرکز همه بر فوتبال است و حاشیه آن بسیار دیده می شود به طور مثال در این تغییرات اکادمی فوتبال از موازی کاری با بعضی کمیته ها رها شده و تنها به کار مدارس فوتبال مشغول است.
وی با بیان اینکه برای توسعه فوتبال بر خواسته های منطقی مان اصرار داریم گفت: در حال حاضر تمرکز خود را بر میزبانی مناسب رویدادهای ورزشی گذاشته ایم تا بتوانیم در فوتبال ساحلی دو  میزبانی را به طور احسنت انجام دهیم و به دنبال گرفتن میزبانی فوتسال هستیم.

تاج در ادامه جلسه با هیأت های فوتبال استانها که حدود 5 ساعت بطول انجامید نقطه نظرات هیأت ها را به همراه هیأت رئیسه فدراسیون مورد بررسی قرار داد.

علی کفاشیان – نایب رئیس فدراسیون نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: هماهنگی و اتحاد مناسبی که بین اعضای هیئت رئیسه وجود دارد بالاترین ارزش است و در سایه این اتحاد موفقیت های بزرگی برای فدراسیون فوتبال ایجاد شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: در مقایسه با کشور های دیگر که حمایت ها و بودجه های زیاد در حوزه فوتبال دارند، ایران با وجود مشکلات و در سایه اتحاد موفقیت های بزرگ به دست آورده است.

در حاشیه مراسم گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها در مشهد مقدس از اسد اسدی - مسئول پیشین دپارتمان استانها به خاطر تلاش و زحمات وی در این سالها تقدیر شد.


تصاویر مرتبط
گردهمایی هم اندیشی سالانه روسای هیات فوتبال استانها در مشهد برگزار شد

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول