:: سه شنبه, 29 مرداد 1398

جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های جنوب تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2185 ] - دوشنبه, 22 آذر 1395
جلسه دکتر شیرازی و عابدینی با رؤسای شهرستان های جنوب تهران

رؤسای هیئت های فوتبال جنوب استان تهران با رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران به میزبانی باقرشهر تشکیل جلسه دادند. در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رئیس و ر...

رؤسای هیئت های فوتبال جنوب استان تهران با رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران به میزبانی باقرشهر تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه که با حضور دکتر شیرازی رئیس و رضا عابدینی دبیر هیئت تهران برگزار می شد آقایان میدانی (شهر ری)، آقای چوبی( کهریزک)، شاهوار (حسن آباد)، حسینی (قرچک)، اشتری( پیشوا)، و عبدللهی (رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر) حضور داشتند.

اعضای حاضر در جلسه در خصوص برسی طرح استعدادیابی سال 95 که در سطح استان تهران برگزار شده بود به بحث و تبادل نظر پرداختند و محاسن و مشکلات طرح استعدادیابی برگزار شده را مورد کنکاش قرار دادند تا با هم اندیشی مناسب این طرح را به شکل هرچه بهتر در دوره های بعدی برگزار نمایند.

در ادامه جلسه رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان های جنوبی استان به هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات در توابع تاکید داشتند و خواستار برنامه ریزی مناسب به منظور بهبود هرچه بیشتر امکانات سخت افزاری در سطح شهرستان های جنوبی استان تهران شدند.

در پایان رؤسای شهرستان های جنوبی استان تهران گزارشی از عملکرد ماه های اخیر خود را در اختیار رئیس و دبیر هیئت فوتبال استان تهران قرار دادند تا فعالیت شهرستانهایشان توسط هیئت تهران مورد برسی بیشتر قرار گیرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول