:: سه شنبه, 28 خرداد 1398

جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1885 ] - پنجشنبه, 18 آذر 1395
جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال برگزار شد

جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان تهران با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت، رضا عابدینی دبیر، سرکار خانم هاشمی رئیس کمیته بانوان و رضا لک عضو هیئت رئیسه برگزار شد. ...

جلسه هیئت رئیسه هیئت فوتبال استان تهران با حضور دکتر شیرازی رئیس هیئت، رضا عابدینی دبیر، سرکار خانم هاشمی رئیس کمیته بانوان و رضا لک عضو هیئت رئیسه برگزار شد.


در این جلسه که در دفتر دکتر شیرازی برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه در خصوص هزینه تاسیس و تمدید پروانه های مدارس فوتبالی که در سطح استان تهران در سال 96 قصد فعالیت دارند، ورودیه های تیم های شرکت کننده در لیگ برتر، دسته اول و دسته دوم در فصل 96 و همچنین بحث تامین آمبولانس های اورژانس 115 و عدم استفاده از آمبولانس های خصوصی به دلیل اجازه نداشتن انتقال مصدوم اورژانسی به بمارستان های تهران در بازی های سطح استان بحث و گفتگو کردند ( در حال حاضر فقط آمبولانس های 115 اجازه انتقال مصدومان اورژانسی را به بیمارستان های تهران دارند )

در ادامه اعضای حاضر هیئت رئیسه در خصوص نفرات پیشنهادی حوزه ها و شهرستان های استان تهران برای اعضای هیئت رئیسه شان که متشکل از دبیر و دو عضو دیگر می باشد به برسی شرایط و رزومه نفرات معرفی شده پرداختند و تعدادی از نفرات را برای تصدی پست های معرفی شده تایید نمودند و مدارکشان برای ارسال حکم هایشان ارسال نمودند.
مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول