:: یکشنبه, 31 شهریور 1398

خوش رو: داوران تهرانی به سطح بالایی خواهند رسید / قانون 12 فوتبال با حضور محمد فنایی آموزش داده شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1859 ] - چهارشنبه, 17 آذر 1395
خوش رو: داوران تهرانی به سطح بالایی خواهند رسید / قانون 12 فوتبال با حضور محمد فنایی آموزش داده شد

جلسه کمیته آموزش داوران هیئت فوتبال استان تهران این هفته با حضور محمد فنایی داور بین المللی بازنشسته و کمک داور فینال جام جهانی 1994 برگزار شد. جعفر خوش رو در...

جلسه کمیته آموزش داوران هیئت فوتبال استان تهران این هفته با حضور محمد فنایی داور بین المللی بازنشسته و کمک داور فینال جام جهانی 1994 برگزار شد.

جعفر خوش رو در گفتگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال گفت: کمیته آموزش داوران هیئت فوتبال این هفته با دعوت از محمد فنایی داور پیشکسوت کشورمان قانون 12 داوری فوتبال را به طور جامع و مفصل برای داوران استان تهران که در کلاس های آموزشی هیئت فوتبال شرکت می کنند شرح داد.

وی ادامه داد: قانون 12 داوری فوتبال مهمترین قانون در بین قوانین فوتبال می باشد که در واقع باید گفت این قانون شاکله 17 قانون داوری فوتبال می باشد.

رئیس کمیته آموزش هیئت فوتبال استان تهران گفت: با توجه به اهمیت این قانون و حضور جناب محمد فنایی ایشان در یک جلسه به صورت کامل و جامع این قانون را شرح و فیلم های آموزشی روز دنیا را برای داوران حاضر در کلاس به نمایش در آوردند.

خوش رو در پایان گفت: جلسات هفتگی و کلاس های آموزشی کمیته آموزش داوران هیئت فوتبال هر هفته از ساعت 17 در مجموعه ورزشی شیرودی برقرار می باشد که داوران استان تهران با حضور در این کلاس ها مطمئنا به سطح بالایی از داوری خواهند رسید و در ادامه راه داوری شان موفق خواهند بود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول