:: دوشنبه, 23 تیر 1399

دیدار جواد نکونام با دکتر شیرازی در خصوص توسعه فوتبال پایه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3019 ] - جمعه, 5 آذر 1395

دیدار جواد نکونام با دکتر شیرازی در خصوص توسعه فوتبال پایه

جواد نکونام کاپیتان پیشین و مربی فعلی تیم ملی کشورمان با حضور در هیئت فوتبال استان تهران با دکتر شیرازی رئیس هیئت در خصوص توسعه فوتبال پایه استان تهران به بحث... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دیدار جواد نکونام با دکتر شیرازی در خصوص توسعه فوتبال پایه

جواد نکونام کاپیتان پیشین و مربی فعلی تیم ملی کشورمان با حضور در هیئت فوتبال استان تهران با دکتر شیرازی رئیس هیئت در خصوص توسعه فوتبال پایه استان تهران به بحث...

جواد نکونام کاپیتان پیشین و مربی فعلی تیم ملی کشورمان با حضور در هیئت فوتبال استان تهران با دکتر شیرازی رئیس هیئت در خصوص توسعه فوتبال پایه استان تهران به بحث و تبادل نظر پرداخت.

هیئت فوتبال استان تهران که در سالهای اخیر با گسترش فوتبال پایه در تهران موجب پیشرفت و توسعه این رشته ورزشی در پایتخت شده است درصدد ادامه این روند و طی کردن سیر صعودی خود در این حوزه می باشد. از این رو در ماه های اخیر با برگزاری جلسات متعدد با صاحبان نظران در این خصوص سعی دارد زمینه پیشرفت هرچه بیشتر فوتبال پایه و پرورش استعدادهای تهران راه فراهم سازد.

جواد نکونام کاپیتان پیشین تیم ملی کشورمان که سال گذشته مدرسه فوتبال خود را در نیز در تهران افتتاح کرد با حضور در دفتر دکتر شیرازی نظرات خود را در خصوص پیش برد اهداف هیئت فوتبال در خصوص برنامه استعدادیابی هیئت فوتبال اظهار داشت.

در جلسه برگزار شده بین رئیس هیئت فوتبال استان تهران و مربی تیم ملی مقرر شد، نکونام در طرح استعدادیابی و انتخاب نخبه گان فوتبال تهران شرکت کند و در مراحل انتخاب تیم های منتخب از سراسر استان که قرار است در 2 تیم الف و ب تشکیل و به مسابقات مهم داخلی و خارجی اعزام شوند حضور مثمر ثمر داشته باشد.

همچنین طرفین به توافق رسیدند که علاوه بر برگزاری کلاس ها و آزمون ها در زمین دانشگاه شهید رجایی، در صورت نیاز زمین تمرین مدرسه فوتبال نکونام نیز در اختیار برگزار کنندگان این کلاس ها قرار گیرد تا این مراحل استعدادیابی با کیفیت هرچه بهتر برگزار و پیش برود.

در پایان جواد نکونام با ابراز رضایت از این طرح بیان داشت: مطمئنا با گسترش طرح استعدادیابی فوتبال در سطح استان، می توان بازیکنانی را که تا کنون موفق نشده اند تا خود را به جامعه فوتبال ایران معرفی کنند این فرصت را داشته باشند تا در زمره بازیکنان قابل فوتبال ایران قرار گیرند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول