:: جمعه, 31 خرداد 1398

عابدینی: بازیکنان عامل ایجاد تنش بودند / داوری و برگزاری مشکلی نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1336 ] - چهارشنبه, 19 آبان 1395
عابدینی: بازیکنان عامل ایجاد تنش بودند / داوری و برگزاری مشکلی نداشت

در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ دسته اول تیم بادران در خانه مقابل نساجی مازندران یک بر صفر شکست خورد که این دیدار در پایان با حواشی ای نیز در پایان همراه بود....

در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ دسته اول تیم بادران در خانه مقابل نساجی مازندران یک بر صفر  شکست خورد که این دیدار در پایان با حواشی ای نیز در پایان همراه بود.

رضا عابدینی دبیر هیئت فوتبال استان تهران و نماینده برگزاری این بازی در گفتگو با پایگاه خبری هیئت فوتبال استان تهران در خصوص مسائل پیش آمده در انتهای این بازی گفت: با توجه به حضور اکبر میثاقیان بر روی نیمکت تیم بادران تهران از ابتدای این بازی جو متشنجی بر روی سکوها و در سمت هواداران تیم نساجی وجود داشت و در لحظاتی از بازی شاهد اعتراض تماشاگران به تصمیمات داور بودیم تا اینکه در وقت استراحت بین دو نیمه با صحبت هایی که توسط برگزارکنندگان بازی و نیروی انتظامی با تماشاگران صورت گرفت جو بهتر شد و آرامش بر روی سکوها شکل گرفت و بازی بدون کوچکترین مشکلی به پایان رسید.

عابدینی ادامه داد: مشکل و حواشی به وجود آمده از داخل زمین مسابقه بود و تماشاچیان دو تیم هیچ گونه نقشی در ایجاد درگیری ها نداشتند و مسائل پیش آمده توسط چند تن از بازیکنانی که سابقه بازی در تیم مقابل را داشتند شروع شد و به نوعی باعث شد کل مجموعه تیم ها را در بر بگیرد و شاهد آن صحنه های زشت برای فوتبال باشیم.

دبیر هیئت فوتبال استان گفت: متسفانه این گونه رفتارها در حال باب شدن در فرهنگ فوتبالی ما می باشد و در روزی که نه داوری مشکل داشت و نه برگزاری مسابقه این صحنه های زشت را شاهد بودیم.

عابدینی در پایان گفت: باید از میزبانی خوب مجموعه بادران به مدیریت آقای سیف الله پور که علی رغم بازنده شدن در این دیدار بسیار خوب برگزار شد تشکر کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول