:: یکشنبه, 5 خرداد 1398

همکاری هیئت فوتبال استان تهران با بنیاد شهید و امور ایثارگران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1379 ] - پنجشنبه, 6 آبان 1395
همکاری هیئت فوتبال استان تهران با بنیاد شهید و امور ایثارگران

دکتر حبیب الله شیرازی با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیرکل تربیت بدنی این بنیاد دیدار کرد. در این دیدار دکتر شیرازی و دکتر کریمی به تعاملات فی ما ...

دکتر حبیب الله شیرازی با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیرکل تربیت بدنی این بنیاد دیدار کرد.

در این دیدار دکتر شیرازی و دکتر کریمی به تعاملات فی ما بین هیئت فوتبال استان تهران و تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیدند.

با توجه به صحبت های انجام شده بین این دو مدیر توافق حاصل شد تا بنیاد شهید و امور ایثارگران مدرسه فوتبالی مختص فرزندان شهدای گرانقدر کشورمان در تهران تاسیس کند و به آموزش حرفه ای علاقه مندان به رشته فوتبال از خانواده های شهدا و ایثارگران بپردازد تا به زودی در آینده نیز تیمی با حضور همان فرزندان پرورش یافته در مدرسه فوتبال تشکیل شود.

بنیاد شهید و ایثارگران نیز اعلام کرد به منظور کمک به فوتبال تهران حاضر است زمین شماره1 ورزشگاه شیرودی را که 3 روز در هفته در اختیار این بنیاد می باشد را برای پیشبرد اهداف آکادمی هیئت فوتبال استان تهران در اختیار این مجموعه قرار دهد تا علاوه بر کمک به فوتبال آکادمیک تهران فرزندان شهدا نیز در کنار آکادمی هیئت فوتبال پرورش یابند و از تجربیات مربیان حرفه ای این آکادمی بهره مند گردند.

در پایان دکتر شیرازی و دکتر کریمی مقرر کردند هرچه زودتر موارد توافق شده به مرحله اجرایی برسد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول